Dizi HaberleriFragmanGündemTV Programları

Çukur 122. bölüm tanıtım videosu – Aliço’dan veryansın!

Çukur 4. sezon 30. yeni bölüm ön izlemesi tanıtım videosu

Çukur yeni bölümünde bu hafta işler çığırından çıkacak gibi. Çukur, 4 sezondur yayınlanan sürükleyici ve izleyicisinin vaz geçemediği bir dizi. İlk yayınlandığı günden itibaren 121 bölümünü geride bıraktığımız dizinin 122. bölümünü bu akşam Show TV ekranlarında saat 20:00’de izleyebilirsiniz.

Çukur 122. son yeni bölümde Aliço’dan ver yansın!

Bir önceki Çukur 121. bölümde Cumali, Aliço‘nun evini geri alabilmek için kavga çıkartmıştı. İstediği şartlar yerine gelmediği sürece sözünü tutmayacağını Vartolu’ya söyleyen Amca’nın olduğu sahne nefesleri kesmişti. Bunun yanında ayrıca, Yamaç’ın ve Vartolu’nun karşı karşıya geldiği ve restleştiği anlarda izleyiciyi bayağı heyecanlandıran sahneler arasındaydı. Çukur 122. yeni bölüm özetinden de izleyebileceğiniz gibi, Aliço’nun Vartolu’ya ver yansın ettiği sahneyi izleyebilirsiniz. Bazen, Aliço’nun deli numarası yapan ama aslında en akıllılarından biri olduğunu düşünmüyor da değilim.

122. bölüm (4. sezon 30. bölüm) ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan efsane Çukur dizisinin son yayınlanacak olan yeni bölümünü bir solukta izleyeceğiniden eminiz.

Çukur 122. bölüm tanıtımı ve ön izlemesi

Necat işlerin Çukur dizisinden ayrılış sahnesini tekrar izlemek isteyenler için burayı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu