Fragman

Covid-19 aşı kampanyası için kamu spotu hazırlandı: Ünlü isimler kamera karşısına geçti!

"Kolları sıvayalım" sloganıyla başlatılan aşı kampanyası için hazırlanacak kamu spotunda ünlü oyunculardan yararlanıldı.

Dizisiyenibolum.com – Corona aşısının hız kazandığı şu sıralar vatandaşların aşıdan kaçmalarının önüne geçebilmek için kamu spotu yayınlanacak. Sırası gelen vatandaşların çekinmeden aşı yaptırmaya gitmeleri için kamu spotu hazırlandı. Kampanyanın daha fazla başarı sağlaması için de ünlü isimlerin bu spotta yer alması sağlandı.

Covid-19 aşı kampanyası için hazırlanan kamu spotunda ünlü oyuncular yer aldı

Ezgi Mola ve Şener Şen‘in Sağlık Bakanlığının aşı yaptırmaya teşvik için hazırladığı kamu spotunda kamera karşısına geçtiler. Yakın zamanda televizyonlarda zorunlu kamu spotu olarak görmeye başlayacağımızı söyleyelim. Vatandaşların Covid-19 aşısını yaptırma konusunda çekimser veya isteksiz olmalarının önüne geçebilmek için ünlü sanatçılar kullanıldı.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı olan Fahrettin Koca da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda; “Kolları sıvıyoruz” şeklinde kısa ve öz olarak yaptığı açıklama dikkatlerden kaçmadı. Koca ayrıca; Ezgi Mola’nın aşı konusunda yaptığı paylaşımını retweetledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu