Magazin

Coşkun Yıldız’ı Kaybeden Seda Sayan Acısını Çabuk Unuttu: Program Konuğunun Taklidini Yaparken Kendinden Geçti!

Sabah programlarının sevilen isimlerinden Seda Sayan, dün eniştesi ve çalışma arkadaşı Coşkun Yıldız’ı kaybetti. Şubat ayından beri geçirdiği motosiklet kazası sonrasında iyileşmek için hastanede tedaviye devam eden Coşkun Yıldız, 8 ayın sonunda tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Bu haberin ardından ise Seda Sayan, Star TV’de sunduğu sabah programını aksatmadı. Eniştesini anan ve onu çok sevdiğini dile getirdi.

ajda pekkan-seda sayan

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatının ardında 40 gün kendisine gelen sahne tekliflerini kabul etmeyeceğini söyleyen Seda Sayan’ın, ablasının eşi ve çalışma arkadaşını kaybetmesinin ardından birkaç saat sonra canlı yayına çıkması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Seda Sayan’ın bu yaptığını saygısızlık olarak nitelendirirken, bazı kişiler de Seda Sayan’ın anlaşması olduğunu ve mecburiyetten programda bulunduğunu söyledi.

Canlı Yayında Kahkaha Tufanı!

Dün hayatıı kaybeden Coşkun Yıldız, geçtiğimiz Şubat ayında Muğla’nın Milas ilçesinde motosikletiyle yolda giden Coşkun Yıldız’a arkadan gelen bir otomobil çarpınca, Coşkun Yıldız ağır yaralanmıştı. Aylardır tedavisi devam ediyordu ancak yaşamını yitirdi. Seda Sayan ise dün programda eniştesi hakkında şu sözleri söyledi; “Mart ayından beri yaşam mücadelesi veriyordu. Milas Devlet Hastanesine kaldırıldığında neredeyse ölü gibiydi. Orada bizim müsaademizle müdahale edildi. Beyin birkaç yerden kanama yaptığı için müdahale edildi. Sonra biraz kendine geldi hayata tutundu. Çok iyi bakıldı ama çok zayıf düştü hep elimiz üzerindeydi. Allah çektirmedi, Allah sevdiklerini yanına alırmış. Çok iyi baktık… Ben onu çok severdim. Sahnemde, televizyonda, tatilde yanımdan ayırmadığım bir adamdı. O kadar üzgünüm ki. Hakkın rahmetine kavuştu. Başımız sağ olsun…”

Bu olayın ardından bugün yeniden canlı yayında seyircilerinin karşısına çıkan Seda Sayan, anlaşılan acısını çabuk unutmuş. Geçtiğimiz hafta programına katılan Havva isimli kadının bayılma taklidini yapmaktan geri durmayan Seda Sayan, kahkahalar içinde seyircilerini eğlendirdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu