Dizi Haberleri

Çocuklara Müjde: Johnny Test Çizgi Filmi Exxen’e Geldi!

Çocuklara hitap eden bir dolu başarılı içerik hazırlayan Exxen platformu şimdi Johnny Test çizgi filmini izleyicilerine sundu. Toplamda altı sezonluk animasyon dizisi şimdilik yalnızca tek bir sezonu ile Exxen’e geldi. Ancak diğer sezonların da ilerleyen zamanlarda eklenebileceği tahmin ediliyor. İşte detaylar…

Bilim dünyası daha önce hiç böyle bir aile ile karşılaşmadı! Çocuklara bilimi ve araştırmayı aşılayacak, keyifli bir çocuk animasyon dizisi Johnny Test şimdi Exxen’de! Dimdik saçları ve havalı duruşuyla ilgi çeken Johnny’i, kendinden çok daha zeki olan iki kız kardeşi ve konuşan köpeği ile sıra dışı deneyler yaparken seyrediyoruz.

Warner Bros. Animation ekibi tarafından başlatılan fantastik temalı çocuk dizisi uzun yıllar boyunca ülkemizde de Cartoon Network kanalında gösterilmişti. 2005 – 2014 yılları arası devam eden ve toplamda 6 sezonluk bir arşiv oluşturan çizgi dizi, 234 bölümden oluşuyordu. Scott Fellows tarafından yaratılan ve Aaron Simpson’ın geliştirdiği yapım artık Exxen platformuna geldi. Şu an için yalnızca tek bir sezonu, yani 4. sezon bölümleri ile yayında olan içeriğin ilerleyen dönemlerde diğer sezonları da eklemesi bekleniyor.

Johnny Test İlk 2 Sezonu ile Netflix’ten İzleyebiliyor!

Ayrıca bilmeyenler için Johnny Test dizisi Netflix üzerinden de seyredilebiliyor. Popüler çizgi film Netflix‘te 1 ve 2. sezonu ile bulunmakta. Exxen’de ise dizinin sadece 4. sezonunu görebiliyoruz. Geriye kadar üç sezonun şu anda haklarını kimin elinde bulundurduğu ise bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu