Sinema

Christopher Nolan’ın Tenet Filmi Dijital ve Fiziksel Kopyalarla Satışa Çıktı!

2020 yılının en büyük ve cesur Hollywood filmi olarak değerlendirilen Tenet filmi nihayet 4K Ultra HD, Blu-ray, DVD ve Dijital HD versiyonları ile fiziksel ve dijital kopyalarla satışa çıkmaya başladı. Vizyon tarihi COVID-19 salgınına denk gelen yapım, birçok sinema eleştirmeninin tahminine göre ancak pandemiden sonra beyazperde salonlarına gelebilecek veya bir streaming platformuna satılacaktı. Ancak yönetmen Christopher Nolan bu konuda kararlı bir duruş sergileyerek, salgına rağmen filmi vizyona sürdü ve hatırı sayılır bir başarı elde etmeyi başardı.

Gişede 350 milyon dolar hasılat elde eden casusluk konulu Warner Bros. filmi, akıllara durgunluk veren hikayesi ve güçlü sinematografisi ile seyirciyi tam anlamıyla ikiye böldü. Bir grup insan Tenet’i en iyi Christopher Nolan filmi şeklinde tanımlarken, bazıları ise oldukça yorucu ve karmaşık olması sebebiyle başarısız olarak addetti. Yaklaşık bir aydan uzun süreli vizyon gösterimlerinde sosyal medya üzerinden büyük yankı uyandıran proje, bugün fiziksel satışların ardından, kaçıran izleyiciler tarafından yeniden ses getirdi.

Tenet, Google Play Store’da 26,99 TL’ye Satılıyor!

Başrollerini John David Washington ve Robert Pattinson‘ın oynadığı Tenet, 26 Ağustos’taki sinema deneyiminden sonra şimdi kaçıranlar ve tekrar seyretmek isteyenler için 4K, Blu-ray, DVD ve HD seçenekleri ile fiziksel ve dijital kopyalar eşliğinde satışa sunuldu. Google Play Store film mağazasında da bulunan yapım, 4K satın alma opsiyonuyla 26,99 TL karşılığında listelenmeye başladı. Ayrıca filmin ilerleyen dönemlerde Disney+ platformunda gösterime girebileceği de güçlü bir ihtimal olarak izleyenleri umutlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu