Sinema

“Chaos Walking” filminden ilk tanıtımı geldi – “Kaos Yürüyüşü” filmi ön izlemesi

Yönetmenliğini Doug Liman‘ın yaptığı sürükleyici sinema filmi Aksiyon ve Bilim Kurgu kategorisiyle yayınlanacak. Mads Mikkelsen, Tom Holland, Daisy Ridley‘in oynadığı yeni sinema filminin ABD’de çekildiğini söyleyelim. 5 mart 2021 de ABD de vizyona girmesi beklenen filmin 1 mart 2019 da vizyona girmesi beklenirken, test gösterimlerinin olumsuz olması nedeniyle ertelenmiş ve çekimlerin yenilenmesi kararlaştırılmıştı.

Chaos Walking sinema filmi özeti ve tanıtımı

Yeni Dünya‘ gezegeninde yaşayan Todd Hewitt, insanlığın son umudu olan bu gezegende ortaya çıkan “Noise” adlı virüsle mücadele etmek için macera dolu mücadelesinde yeni bir çözüm fark eder.

Chaos-Walking-filmi-fragmani

Viola isimli bir kızın yanındayken virüsün etkisiz kaldığını fark eder. ‘Noise’; virüsünün etkisiyle insanlar diğerlerinin düşüncelerini kısım kısım görebilmektedir ama bu, virüs bulaşmış insanların çoğunun delirmesine neden olmuştur.

Birbirlerini daha önce hiç tanımayan ikili Viola ve Todd, diğerlerinden kaçarken kendi geçmişlerinin yansımalarını da görürler ve geçmişlerine dair bilmedikleri şeyleri de öğrenme fırsatı bulurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu