TV Programları

ÇGHB 2’ye Enes Batur Katıldı! Çok Güzel Hareketler 2 Final Bölümü Geliyor!

Çok Güzel Hareketler 2'ye Enes Batur konuk olarak katılıyor. ÇGHB 2 final yaparak ekranlarda veda edecek. Peki ÇGHB 2 yeni sezonu ne zaman yayınlanacak?

ÇGHB 2 programının sezon finali yayınlandı. Programda sürpriz konuklar yer alırken skeçler de bir o kadar keyifli geçiyor. Bu bölümün sürpriz konuğu ise Enes Batur oldu. Enes Batur, programda bir skeçte yer alacak ve adından söz ettirecek. Oynayacağı karakter ve skeçte neler yapacağı merak ediliyor. Ayrıca Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonu ne zaman başlayacak?

ÇGHB 2 Sezon Finali Yaptı!

ÇGHB 2 programı sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Kanal D’de yayınlanan program, başarılı yayınlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca pek çok kişinin belirttiği üzere program çok sevilmekte. Çok Güzel Hareketler 2’nin son bölümü ekranlara geliyor. Eğlenceli bir bölüm ve sürpriz konuklar ile eğlenceli anlar izleyebilirsiniz.

Enes Batur ÇGHB 2’ye Konuk Oldu!

Sosyal medya fenomenlerinden Enes Batur Sungurtekin, ÇGHB 2’nin sezon finalinde yer aldı. Fenomenin programda yer alması izleyiciler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Onun katılması beklenmiyordu. Ayrıca fenomenin hayranları da katılacağı haberini alınca onu izlemek için ekran karşısına geçti. Kanal D’de yayınlanan final bölümünde neler yaşandığını izlemek için yeni bölümü izleyebilirsiniz.

ÇGHB 2 Yeni Sezon Ne Zaman?

ÇGHB 2’nin yeni sezonu muhtemelen Eylül ayında başlayacak. Büyük emek gösteren mutfak ve alt yapı ekibi, tatil yaparak dinlenecek. Böylelikle yeni sezona daha enerjik ve hazır bir şekilde izleyici karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu