Magazin

Cem Belevi’yi unuttu! İşte İrem Derici’nin yeni aşkı!

Cem Belevi'nin İrem Derici'yi manken Nargis Nesrulayeva ile aldattığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. İrem Derici, "Sefil hayatın boyunca mutluluklar dilerim" ifadesine tepki gösterdi.

Öte yandan Cem Belevi, kendisinin ve İrem Derici’nin çoktan ayrıldığını ve İrem Derici’nin bunu açıklamak istemediğini açıkladı. Cem Belevi tarafından ikinci kez aldatıldığı iddia edilen İrem Derici, aşk acısından kurtuldu. Yeni bir aşka başladı.

Cem Belevi’nin güzel şarkıcı İrem Derici’yi ikinci kez aldattığı iddia edildi. İrem Derici olaylara karşı öfkesini tutmadı ve bu açıklamayı yaptı.

Saltanat sona erdi, pop şarkıcısı dörtlüsü. Sana sefil hayatının geri kalanında iyi şanslar diliyorum. Konserde iyi şanslar”.

Yaşananların ardından gündeme gelen Cem Belevi açıklama yaptı. Cem Belevi, “Aslında ilişkimizi düşündüğünüzden daha erken bitirdik” dedi.

“Ama paylaşmak istemedi, paylaşmamı istedi, özel bir nedeni var. Benimle kalacak.”

Cem Belevi ile acı bir ayrılık yaşayan İrem Derici, yalnızlığına bir hafta önce son verdi. Bir konser için Alaçatı’ya gittiğinde kaldıkları otelin sahibi Ömer Gülşen’e aşık olur.

Ömer Gülşen, konserinde Derici’yi önden izledikten sonra yakınlaştılar.

Aynı zamanda oyuncu olan Ömer Gülşen ve İrem Derici bir haftadır aşk yaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu