TV Programları

Cem Belevi ve Derya Uluğ, Enis Arıkan’ın Konuğu Oldu

Başarılı pop şarkıcıları Derya Uluğ ile Cem Belevi bu hafta Exxen platformunda @EnisArıkan programına konuk oldu. Enis Arıkan tarafından hazırlanılıp sunulan sıra dışı talk show programı yine kahkahalarla dolu anlar yaşattı. İşte yeni bölümden detaylar…

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 tarihinde resmen hizmet vermeye başlayan yerli içerik platformu Exxen birçok farklı içerikle gözleri üzerinde topluyor. Dizi, belgesel ve reality şov formatlarının yanı sıra talk show içeriklerini de ihmal etmeyen yayın uygulaması, Zeynep Bastık ve Konukları programının yanı sıra @EnisArıkan programı ile de bu alanı başarıyla dolduruyor.

İlk defa bir talk show programı ile sevenleri karşısına çıkan Enis Arıkan, her hafta birbirinden ünlü konuklar ağırlıyor ve onlara daha önce sorulmamış, ilginç sorular yöneltiyor. Şimdiye dek Gülşen, Edis, Hazal Kaya, Ayta Sözeri, İrem Derici, İbrahim Selim, Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Oğuzhan Koç ve Melis Sezen gibi isimlerin konuk edildiği @EnisArıkan yeni bölümü ile Derya Uluğ ve Cem Belevi‘yi misafir ediyor.

Yine müzik, kahkaha ve eğlencenin bir arada olduğu @EnisArıkan Exxen platformunda izleyicilerini bekliyor. Şimdiye dek programı izleme şansına sahip olamadıysanız, hemen Exxen’e ayda 9,99 TL’den başlayan paketlerle kayıt olabilir; ilk 7 gün platformu ücretsiz olarak kullanarak tüm içeriklerden hızlıca faydalanmaya başlayabilirsiniz. Her hafta Cuma günleri yayınlanan bir dolu içeriği hem mobil cihazınızdan hem de masaüstü cihazlarınızdan seyretmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu