Magazin

Çekimlerden İlk Kareler Geldi! Erşan Kuneri’nin Melekleri Ezgi Mola ve Merve Dizdar İçimizi Hoplattı

Merve Dizdar’dan efsane fotoğraf paylaşımı… Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar bugün sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla beğeni toplamaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı’ndan rol arkadaşı ve dostu Ezgi Mola, Cem Yılmaz ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı fotoğraf için hayranları ‘Efsane fotoğraf’ yorumu yaptı.

Sessizliği Netflix Bozdu

Cem Yılmaz’ın üzerine uzun yıllardır çalıştığı ve sessizliğini bozduğu Erşan Kuneri dizisinin set çalışmaları başladı. 2022 yılının yaz aylarında izleyicileri ile buluşmayı hedefleyen Erşan Kuneri dizisi Netflix’de yayınlanacak. Dizinin konusu Erşan kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başında yaşadığı olayları konu alacak.

Hem Çok İyi Hem de Heyecanlı Bir Kadro

http://

Dizide Cem Yılmaz’ın yanı sıra Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu ve Zafer Algöz yer alacak. Sitcom tarzı ile ekranlara gelecek olan dizi set çalışmalarına başlarken bugün setten oldukça eğlenceli paylaşımlar geldi. Merve Dizdar’ın paylaştığı fotoğraflarda özellikle Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın eğlenceli kıyafetleri ve pozları dikkat çekti.

Başka Oyuncular da Gelecek

necip memili

Her bölümde farklı hikayelere yer vermeyi planlayan dizi için Cem Yılmaz daha önce “Oyuncu kadromuz da çok güzel. Yolda geçen birkaç sahnemiz var. Kalan sahnelerimiz İstanbul’da. İbrahim Selim ve Necip Memili de kadroda olacak” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Peki Kim Bu Ersan Kuneri?

 

Aslında Ersan Kuneri, Cem Yılmaz’ın GORA ve Arif v 216 filmleri ile tanıdığımız bir isim. Bir film yapımcısı ve eğlence mekanı sahibi olan Ersan Kuneri oldukça eğlenceli ve renkli bir karakter. Dizide ise erotik film yapımcısı bir karakter olan Ersan Kuneri’nin 1975 – 1978 yılları arasındaki sinema sektöründeki maceraları işlenecek.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu