Magazin

Cedi Osman’a Nikah Masasına Oturmaya Hazırlanan Ebru Şahin’den Beklenmedik Hareket Geldi!

Güzel oyuncu Ebru Şahin’in son dakika açıklaması herkesi oldukça şaşırttı! Güzel oyuncu başarılı öğrencilere burs vereceğini açıklayınca sosyal medyadan alkış topladı.

ebru

Ebru Şahin’den Büyük Jest!

Hercai ile yıldızı parlayan Ebru Şahin, yaptığı yardımlarla da gönülleri fethetti. Şahin’in son hamlesi takdir topladı. İşte detaylar. Dizi çekimleri sırasında Mardin’de köy okulunda okuyan çocuklar için yardım kampanyası başlatan Şahin’in şimdi de üniversiteli genç kızlara burs verdiği ortaya çıktı. Şahin’in Geleceğin Güçlü Kadınları projesi için örnek bir kampanya yürüttüğü anlaşıldı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde okuyan genç kadın mühendis adaylarına burs verdiği ifade edildi. Şahin ayrıca 8 Mart 2022’de Dünya Kadınlar Günü’nde ikincisi yapılacak projenin gönüllü elçisi oldu.

Öte yandan Ebru Şahin‘in sevgilisi Cedi Osman da onu hiç yalnız bırakmıyor. Tüm kampanyalarında yanında yer alıyor. NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması milli basketbolcu Cedi Osman, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu ünlü oyuncu Ebru Şahin’e geçtiğimiz haftalarda romantik evlilik teklifinde bulunmuştu. Basketbolcu, sevgilisinden “Evet” yanıtını alırken, çift mutlu anlarını sosyal medyadan paylaşmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu