TV Programları

Caner Özyurtlu’nun Yönettiği Bir Şifa Bağımlısının İtirafları Belgeseli Yayınlandı!

Caner Özyurtlu tarafından yönetilen Bir Şifa Bağımlısının İtirafları adlı belgesel ilk bölümü ile Gain’de yayınlandı! Bugün birçok yeni orijinal içeriğini izleyicilerine açan Gain TV, kızının hastalığına çare bulmak için alternatif tıbba yönelen bir annenin etkileyici hikayesini kameralara aktardı. İşte Ela Başak Atakan’ın hikayesi hakkında tüm detaylar…

Ela Başak Atakan tarafından kaleme alınan aynı adlı romandan uyarlanan Bir Şifa Bağımlısının İtirafları belgeseli, sıradan bir annenin kızının hastalığına yardımcı olmak adına son çareyi alternatif tıpta görüp kendini kişisel gelişim dünyasına kaptırmasını konu alıyor. Şaman, astrolog, hipnotizmacı, vücut okuyucusu, dans terapisti, enerji uzmanı ve çeşit çeşit şifacıdan yardım alan Atakan’ın hikayesi eğlenceli filmleri ile tanıdığımız Caner Özyurtlu tarafından çekiliyor.

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları İlk Bölümü ile Gain’de!

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları 1. bölümü ile bugün Gain uygulaması üzerinden yayınlanırken; ilk bölümde şamanizm, kurşun döktürme, astroloji ve tarot gibi ilgi çekici konulara değinildi. Gain’de birinci bölümün özeti ise şu şekilde açıklanıyor:

Ela Başak Atakan bir şifa bağımlısı. Kızının hastalığına çare bulmak için ucu alternatif tıbbın dallarına kadar uzanacak olan şifa arayışına çıkıyor. Bu bölümde şamanizm, kurşun döktürme, astroloji ve tarot duraklarına uğruyor. Klinik psikolog ve tarihçiler de ona eşlik edip serüveni yorumluyor. Herkesin iyi şeyler duymaya ihtiyacı olduğu bu şifa arayışında soracak çok fazla soru var.

MFÖ’nün hikayesini konu alan Ele Güne Karşı belgeseliyle büyük yankı uyandıran Gain, şimdi alternatif tıp üzerine yeni belgesel içeriği Bir Şifa Bağımlısının İtirafları belgesel dizisi ile içerik yelpazesini genişletiyor. Siz de hemen Gain’i ücretsiz indirebilir ve istediğiniz içeriği hızlıca izlemeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu