GündemMagazin

Can Yaman’ın Lüks Sevdası Olay Oldu: Ünlü Oyuncu Varını Yoğunu Instagram Hesabında Sergiledi!

Can Yaman, neredeyse Türkiye’nin en çok konuşulan erkek oyuncularından biri. Ünlü oyuncu yer aldığı dizilerin yanı sıra yaptığı birbirinden tuhaf açıklamalarla da gündemden hiçbir zaman düşmüyor. Ünü Türkiye’yi aşan ve İtalya’da da oldukça fazla bir hayran kitlesi bulunan ünlü oyuncu şu sıralar İtalya’da yaşamına devam ediyor. Instagram’ını aktif bir şekilde kullanan Can Yaman geçtiğimiz saatlerde paylaştığı bir hikaye ile dikkatleri üzerine çekti. Lüks arabası ile şov yapan ünlü oyuncu, uzun bir süre mal varlığı ile konuşulacak gibi duruyor.

İtalya’da Çok Seviliyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Can Yaman (@canyaman)’in paylaştığı bir gönderi

Can Yaman’ın bu görüntüleri çok konuşulmuştu. İtalya’da hayranlarının karşısına çıkan ünlü oyuncu, gördüğü büyük ilgi nedeniyle olay olmuştu. Can Yaman’ın yakışıklılığı ve fit vücudunun güzelliği ile ilgili olarak hepimiz hemfikiriz evet fakat insanların çocuklarını Can Yaman’a atacak kadar çok sevmeleri, bizi bir nebze şaşırtmadı değil. Bütün ünlü isimlerin kendilerini gerçekten seven hayran kitleleri vardır fakat Can Yaman’ın hayranları gerçekten gözü kara olan insanlar gibi duruyor. Bu durumda İtalyan sevgilisinin de payı var mı bilinmez ama yakışıklı oyuncunun hayranları kadar sevgilisi tarafından da sevildiği aşikar.

Aşkları Son Sürat Devam Ediyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Can Yaman (@canyaman)’in paylaştığı bir gönderi

Yakışıklı oyuncu, şu sıralar İtalyan spiker sevgilisiyle dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Aşıklar aşklarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaya çekinmiyor. Can Yaman güzel sevgilisini oldukça seviyor gibi görünüyor. Sevgilisi İtalyan olduğu için şampiyonluk maçlarında İtalya’yı destekleyen Can Yaman, sevgilisinin sevincine ortak oluyor. Hem aşk hayatında hem de iş hayatında başarıyı yakalayan ünlü oyuncu, kazandığı paralarla yatırım yapmaya ve lüks harcamalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu Fotoğraf Çok Konuşulur

Can Yaman

Lüks aracıyla kameralara böyle poz veren Can Yaman, hayranları tarafından oldukça beğeniyle karşılanmış gibi duruyor. Mal varlığını sergilemekten çekinmeyen ünlü oyuncu, ilerleyen zamanlarda ne gibi paylaşımlar yapacak şimdiden merak konusu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu