Dizi HaberleriMagazin

Can Yaman İtalya’da Başrol oynayacak – bölüm başına servet kazanacak

Yakışıklı dizi oyuncusu Can Yaman yurtdışına açıldı. İtalya‘da çok fazla seveni (İtalyan Lisesi’nde okumuştu) bulunan oyuncu, İtalya’da yayınlanacak bir dizi için yapım şirketiyle anlaşma imzaladı. Yakışıklı erkek oyuncunun tek bir bölüm başına alacağı ücreti duyanların ağızları bir karış açık kaldı.

Can Yaman’ın İtalya’da oynayacağı dizinin ismi ne?

Cana Yaman İtalya’da yeni oynayacağı dizinin adını merak edenler için söyleyelim. 10 bölüm yayınlanması planlanan Sandokan dizisinde başrolü üstlenip performansını sergileyecek.

Can Yaman Sandokan dizisi

Can Yaman İtalya’daki Sandokan dizisinden bölüm başına ne kadar kazanacak?

Türkiye’de oynadığı Bay Yanlış dizisinin bitiminden sonra, İtalyan bir yapım şirketiyle anlaşma imzalayan yakışıklı oyuncu Can Yaman, her bir bölüm başına 100 bin Euro alacağı kesinleşti. Şu anki kur fiyatıyla 910 bin TL alacak.

İtalyan Sandokan dizisi ne zaman başlayacak?

İtalya’da 10 bölüm yayınlanacak Sandokan dizisinin ekim 2021’de çekimlerinin başlayacağını söyleyelim.

Can Yaman kimdir?

İstanbul ilinin Suadiye ilçesinde 1989 yılında doğan yakışıklı oyuncu Can Yaman 31 yaşındadır. Lise eğitimini İtalyan Lisesinde tamamlayan oyuncu lise son sınıfı ABD’de tamamlamıştır. 2012 yılında Yeditepe Üniversitesinden Hukuk Fakültesini bitirerek mezun oldu. Üniversite son sınıfta yine ABD’ye gidip Washington’da eğitim almıştır. Stajını da kurumsal bir firmada 6 ay avukatlık yaparak tamamladı. On parmağında on marifet olan oyuncunun Lisanslı basketbolcu olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Lazcayı, İngilizceyi, İtalyancayı ve Almancayı konuşabilen Can Yaman, boş durmamış dans eğitimi de almıştır. Erkenci Kuş dizisi ile üne kavuşan yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın oynadığı dizilere bir göz atalım.

Can Yaman’ın oynadığı filmler

  1. 2020 de Bay Yanlış dizisinde Özgür Karakteriyle (FOX TV)
  2. 2018 de Erkenci Kuş dizisinde Can Divit karakteriyle (Star TV)
  3. 2017 de Dolunay dizisinde Ferit karakteriyle (Star TV)
  4. 2016 da Hangimiz Sevmedik dizisinde Tarık karakteriyle (TRT 1)
  5. 2015 de İnadına Aşk dizisinde Yalın Aras karakteriyle (FOX TV)
  6. 2014 de Gönül İşleri dizisinde Bedir karakteriyle (Star TV)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu