Dizi Haberleri

Can Evrenol’un Çıplak Dizisi BluTV Platformundan Kaldırıldı!

Cesur hikayesi ile yılın ses getiren dizileri arasında görülen Çıplak, dün gece ilginç bir şekilde BluTV’den kaldırıldı. Can Evrenol tarafından yönetilen dizi, Cüneyt Özdemir‘in YouTube’ta yaptığı canlı yayına konu olmuştu. Akabinde Özdemir, diziyle ilgili bir tweet atarak RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i etiketlemişti. Bu sosyal medya paylaşımından kısa bir süre sonra ise BluTV diziyi tüm platformlarından sildi.

TN Yapım tarafından hayata geçirilen dizi Merve Göntem ile Can Evrenol’un kaleminden çıkmıştı. B movie türünün ülkemizdeki başarılı temsilcisi Can Evrenol tarafından yönetilen yapım, Haziran 2020’de sekiz bölümü ile BluTV özel dizisi olarak seyircisiyle buluştu. Şimdilerde Çıplak’ın 2. sezonu için çekim çalışmaları başladığı bilinirken, yaşanan ilginç olaylar prodüksiyonu ve dizinin hayranlarını da epeyce şaşırttı.

Can Evrenol’un Çıplak Dizisi yayından kaldırıldı 

Yapmış olduğu Twitter paylaşımında dizinin cesur konusuna vurgu yapan ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir, esprili bir şekilde RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i tweet’e etiketleyerek, “Ebubekir Bey bunu iyi ki seyretmemiş dedim” diye ekledi. Kısa bir süre sonra BluTV platformu Çıplak dizisini arşivlerinden kaldırması ile birlikte Özdemir’in paylaşımını sildiği gözlendi.

Çıplak Dizisi BluTV’den Neden Kaldırıldı?

Konuya ilişkin şimdiye kadar ne Cüneyt Özdemir’den, ne Çıplak dizisi ekibinden, ne de BluTV cephesinden hiçbir beyan gelmedi. Ama sosyal medya üzerinde yer alan iddialar, RTÜK’ün BluTV’ye Çıplak’ı kaldırması için uyarıda bulunduğunu öne sürüyor. Tüm bu iddiaların doğruluğu şimdilik bilinmese de bugün öğlen 12:00’da Cüneyt Özdemir YouTube kanalı üzerinden yapacağı canlı yayın ile konuya dair bildiklerini izleyicilerine aktaracak diye tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu