Magazin

Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu’nun Son Hali Görenleri Şoke Oldu! Yoksa Sedat Diziden mi Ayrılıyor?

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Camdaki Kız dizisi sezon finaline girince dizinin oyuncuları da kendilerini tatil bölgelerine attılar. Diğer yandan dizilerden tanıdığımız birçok sima hazır tatilken farklı işler yaparak da gündeme gelmeye devam ediyor. Oyunculuğunun yanı sıra farklı bir isimle gördüğümüz Feyyaz Şerifoğlu da sosyal medyadaki görüntüleri ile herkesi şoke etti.

Sedat’ın Yeni İşi

Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu dün gece Cahide Alaçatı’da sahnelerde görüntülendi. Sahnede de oyunculuğu kadar başarılı olan yakışıklı oyuncuyu görenler hem eğlendi hem de gördükleri karşısında şaşkınlaştılar.

Müzik mi Dizi mi?

feyyaz

Setteki başarısını sahnede de sergileyen Feyyaz Şerifoğlu, aslında O Ses Türkiye yarışması ile tanınan isimlerden. Yarışmada “Gidene” şarkısıyla dikkatleri çekmeyi başaran Şerifoğlu aslında Tekirdağ Çorlu Tekstil Mühendisliği mezunu. Ardından 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılarak “İnci Tanem” şarkısı ile bir performans gösterdi. Bu performans sonucunda Murat Boz’un takımına katıldı. 2014 yılında Enbe Orkestrası’nda Ajda Pekkan olmak üzere birçok ünlü ismin vokalistliğini yapmaya başladı.

Oyunculuğa Giriş

feyyaz şerifoğlu

2020 yılına gelindiğinde ise müzik kariyerinin yanı sıra oyunculuğa da adım atan Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda dizisi ile ekranlara merhaba dedi. Kırmız Oda’da yine Burcu Biricik’le oynayan Şerifoğlu dizide Can karakterine hayat verdi. Bu yıl ise yine bir Gülseren Budayıcıoğlu dizisi olan Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterine hayat veriyor.

Sedat Gidiyor mu?

camdaki kız

Camdaki Kız dizisinde zengin ve biraz da sorumsuz bir karakter olan Sedat’ı canlandıran Feyyaz Şerifoğlu’nun dizi dışında müzik tutkusuna da ara vermediğini anlıyoruz. Dün gece  Alaçatı Cahide’de sahne alan Şerifoğlu hazır diziye ara vermişken özlediği sahnelere de geri dönmüş görünüyor. Ne diyelim, yakışıklı için demek ki dünya bir yana müzik bir yana…

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu