Magazin

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Yanlış İma Kaygısı! Böyle Bir Kötülüğü Şeytan Bile Yapamaz Dedi Ve…

Ülkede günlerdir dört bir yanda çıkan orman yangınları tüm sosyal medyayı ve ünlüleri bir araya getirdi. Herkes haberdar olduğu her konuda elinden geldiğince yardımcı olmaya ve dayanışmayı çoğaltmaya çalıştı. Tabi bununla beraber katledilen canlılar, yanan ağaçlar ve ölen insanlarımız için duyulan üzüntü herkeste büyük bir öfkeye de neden oldu. İşte bunlardan birisi de Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik!

İlk Günden Beri Öfkeli

Başarılı sanatçı Burcu Biricik de diğer birçok ünlü isim gibi ülkemizde dört bir yanda çıkan orman yangınlarına büyük bir tepki duyan isimlerden. Yangınların çıktığı ilk günden bu yana öfkesini ve üzüntüsünü her fırsatta dile getiren Burcu Biricik, bugün paylaştığı bir story’de takipçilerini bir protestoya davet etti. Başarılı oyuncu eğer yanan ormanlarımızın yerine herhangi bir işletme veya otel yapılacak olursa asla oraya adımını bile atmayacağını söyleyerek herkesi bu konuda duyarlı olmaya çağırdı. Hatta ormanların yanmasına büyük bir öfke duyan Biricik “Balık hafızalı olup 2 gün sonra o otelleri paraya boğma!” dedi.

İlk Story’e Ekleme

burcu

Ardından da bu story’e bir ekleme yaparak bir önceki paylaşımının yanlış anlaşılmamasını istedi. Bir önceki paylaşımı bu alanların rant ya da otel için yakıldığını ima etmek istemediğini söyleyen Burcu Biricik “Böyle bir kötülüğü şeytan bile para için yapamaz. Yapanlara bize bu cehennemi yaşatanlara kan kusuyorum o ayrı” dedi. Ardından yine bir önceki story’sini açıklamaya devam eden Biricik, “Ben her şey olup gittiğinde bu durumu fırsat bilen fırsatçılar için söylüyorum. Ormanlarımızı yeniden yeşerttiğimiz şükürle huzurla koruduğumuz güzel günlere” diyerek paylaşımını tamamladı. Ki zaten bu minvalde paylaşımı tek yapan da Burcu Biricik değil. Bugün birçok ünlü isim eğer yanan ormanların yerine otel yapılacak olursa asla oraya gitmeyeceklerine dair kendilerine söz verdiklerini açıkladılar.

Bir Yorum

  1. Ormanlar Özal döneminde korumaya alındı devlet tarafından böyle bir durum söz konusu olma ihtimali yok fakat gene de bunu devlet ve hükümete sorgula canınıza oradaki belediyelere sorgulayın verdiğiniz oy verdiğiniz ha belediyelere sorgulayın ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu