Magazin

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in O Fotoğrafı Herkesi Şaşırttı: Nereden Nereye…

Camdaki Kız dizisinde hayat verdiği Nalan karakteriyle herkesi mest eden Burcu Biricik’in bugün paylaştığı fotoğraf herkesi şaşırttı. O paylaşımı gören takipçileri kendini “Neymiş ne olmuş” demekten alamadı.

Dizi ve Sinemaya Yıllarını Verdi

Burcu Biricik

İlk olarak 2007 yılında Maçolar dizisinde canlandırdığı Serenay karakteriyle ekrana gelen Burcu Biricik, ardından Ustura Kemal, Muhteşem Yüzyıl, Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi gibi yapımlarda yer adı. Hatay Şarkısı adlı dizide adını duyurma şansı yakalayan Burcu Biricik için geçtiğimiz yıl Kırmızı Oda’da canlandırdığı Boncuk Kaynak karakteri bir dönüm noktası oldu.

Kariyerindeki Büyük Sıçrayış Kırmızı Oda ile Geldi

Kırmızı Oda Boncuk

Feyyaz Şerifoğlu ile birlikte Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Burcu Biricik, şizofreni teşhisiyle psikiyatri merkezine giden Boncuk’u canlandırdı. Yetenekli oyuncu öyle güzel oynadı ki, herkes Boncuk karakterinin varlığına inandı. Eş zamanlı olarak Netflix’te yayınlanan Fatma adlı dizi için başrol teklifi alan Burcu Biricik’in bu projelerden sonra önü açıldı.

Feyyaz Şerifoğlu ile Uyumu Çok Beğenildi

Özellikle Kırmızı Oda’da Feyyaz Şerifoğlu ile uyumu gözlerden kaçmayan Biricik, yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlanan Camdaki Kız’ın başrolü için teklif aldı. Teklifi kabul eden Burcu Biricik, sergilediği performansla adeta ağızları açık bıraktı. O andan sonra özel hayatı da bir hayli merak edilen Biricik’in kısa zamanda sosyal medya takipçileri arttı.

Takipçileri Sosyal Medya Hesabını Mercek Altına Aldı

Dizinin sezon finali yapmasının ardından eşi ile birlikte doğayla iç içe br tatile çıkan Burcu Biricik, tatil görüntülerini sık sık sosyal medya hesabında paylaştı. Tüm takipçilerinin, Camdaki Kız’ın yeni sezonunu beklerken gözleri yollarda kaldı.

Nihayet yaz bitti ve diziler tekrar ekrana gelmeye başladı. Yeni sezonun ilk iki bölümüyle büyük beğeni toplayan Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik, sosyal medya hesabını tekrardan aktif olarak kullanmaya başladı. Bugün yaptığı bir paylaşım ise takipçilerini bir hayli şaşırttı.

O Fotoğrafı Görenleri Şaşırttı

8 yıl önce setten bir fotoğraf paylaşan Burcu Biricik’in kamera arkasında olduğu görüntü, sevenlerini şaşkına uğrattı. Yetenekli oyuncunun o fotoğrafını görenler, kendilerini “Nereden Nereye…” demekten alamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu