Magazin

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan En Büyük Sırrını Sosyal Medya Takipçileriyle Paylaştı: Herkes Şoke Oldu!

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan, Ezgi Mola’dan sonra Koronavirüs olduğunu açıklayınca ortalık karıştı. Önce Koronavirüs tedbirleri gereğince Camdaki Kız’ın seti iptal edildi ardından da hem Enis Arıkan hem de Ezgi Mola, evlerinde kendilerini karantinaya aldılar. Çift aşılı oldukları için süreci hafif atlatan ikili hem sosyal medyadan hem de özelden birbirleriyle uğraşmayı ihmal etmiyor. Evde tek başına canı sıkılan Enis Arıkan ise çözümü Instagram’da buldu. Sık sık Instagram’dan story paylaşan oyuncu, bir storysinde hayattaki en nefret ettiği detayı takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Meğer Enis Arıkan’da Türkçe’nin düzgün kullanılmasına aşırı dikkat ediyormuş!

Bildiğiniz gibi Enis Arıkan, son yılların en sevilen oyuncularından biri olmayı başardı. Hem eğlenceli karakteri hem de Ezgi Mola’yla dostluğu sayesinde hayatımıza giren ve bir daha da çıkmayan Enis Arıkan genellikle komedi yapımlarında rol almış olsa da; sık sık komediden ziyade dram projelerinde başarılı olmak istediğini dile getiriyordu. O istediği de sonunda gerçek oldu. Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde @Enis Arıkan isimli talkshow programının sunuculuğunu üstlenen Enis Arıkan, aynı zamanda Kanal D’nin sevilen dizilerinden Camdaki Kız kadrosuna da dahil oldu.

@EnisArıkan

Enis Arıkan Kendi Kendini İfşaladı!

Gülseren Budayıcıoğlu uyarlaması olan Camdaki Kız; senaryosu, güçlü oyuncu kadrosu ve gerçek bir hikayeye dayanmasıyla birlikte seyircilerin kalbine taht kurmayı başardı. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru yayın hayatına start veren Camdaki Kız başarı yakalayınca, yeni sezona da bomba gibi başladı ancak Enis Arıkan’ın Koronavirüs kapmasıyla birlikte set iki haftalığına iptal edildi.

Koronavirüs yüzünden evde dinlenen Enis Arıkan, kankası Ezgi Mola gibi oldukça titizmiş! Evdeki cam sehpasını günde 3 kere sildiğini ifade eden oyuncu sonrasında da paylaştığı bir video ile birlikte sırrını takipçileriyle paylaştı. Meğer Enis Arıkan’ın en sinir olduğu şeylerden biri “değil” kelimesinin yazıldığı gibi okunmasıymış! Takipçilerini uyaran ve “değil” kelimesini “diil” olarak okumalarını söyleyen Enis Arıkan’ın bir özelliğini daha öğrenmiş olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu