Magazin

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Bu Defa Çizgiyi Aştı! Ağzına Geleni Saydı Yakıp Yıktı: ”Salak, Gerizekalı!”

Enis Arıkan, uzun yıllardır ekranlarda olan ve çok sevilen bir isim. Biz onun hep komik tarafını görsek de yakışıklı oyuncu her zaman bu kadar pozitif ve neşeli değilmiş. Şu sıralar yoğun bir tempoda olan Enis Arıkan öyle bir şeye sinirlendi ki gördüğünüz zaman inanamayacaksınız.

Yoğun İş Temposu Devam Ediyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Enis Arıkan (@enisarikan)’in paylaştığı bir gönderi

Enis Arıkan’ın Camdaki Kız dizisinin kadrosuna katılması hepimizde ufak çaplı bir şok etkisi yaratmıştı. Komedi türünde izlemeye alıştığımız oyuncu bir anda karşımıza dram türüyle çıkınca ne yalan söyleyelim, bir miktar bocalamıştık. Yakışıklı oyuncu dram türünde de ne kadar başarılı olduğunu ispatlayarak beğenileri toplamıştı. Enis Arıkan’ı şu sıralar dram türünde izlesek de ünlü oyuncu komediden vazgeçmiyor. Sunduğu komedi programı ile ekranlara gelen Enis Arıkan, eğlenceli kişiliğini her zaman ortaya koyuyor. Yakışıklı oyuncu, iş hayatında bu kadar yoğun olmasına rağmen evdeki dostlarıyla vakit geçirmeyi asla unutmuyor. Hem iş hayatına hem özel hayatına vakit ayırmak için elinden geleni yapıyor.

Köpeğiyle Olan Halleri Çok Seviliyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Enis Arıkan (@enisarikan)’in paylaştığı bir gönderi

Enis Arıkan, hayvanları çok seven ve bunu her fırsatta dile getiren biri. Yakışıklı oyuncu, Instagram hesabında daima evcil hayvanlarıyla olan fotoğraflarını paylaşıyor. Köpeği ile çok güzel bir dostluğu olan Enis Arıkan, tatlı halleriyle gönülleri fethediyor. Köpeği kadar aile üyeleriyle de vakit geçirmeyi seven ünlü oyuncu, geçtiğimiz saatlerde öyle bir hikaye paylaştı ki inanamadık. Ünlü oyuncunun yeğeniyle arasında geçen konuşma bizi oldukça şaşırttı.

Enis Arıkan’ı Böyle de Gördük!

Instagram hikayelerinde yeğeniyle geçirdiği eğlenceli dakikaları takipçileriyle paylaşan Enis Arıkan, bir noktada sinirlenerek yeğenine hakaret etmeye başladı. Söyledikleri tepki çeken Enis Arıkan, konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu