Magazin

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Açıkladı: Meğer Dizi…

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden Televizyon ekranlarına uyarlanan Camdaki Kız, il sezonda 9 bölüm boyunca ekranlarda yer aldı. Yayınlanmaya başladıktan kısa süre sonra sezon finali yaparak izleyiciyi merakta bırakan dizi, yeni sezona bomba gibi başladı. Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan, sosyal medya hesabında o gerçeği açıkladı!

Camdaki Kız Geç Gelmesine Rağmen Çok Beğenildi

Camdaki Kız dizisi, geçtiğimiz sezon biraz geç de olsa ekranlarda yer almaya başlayarak reytingleri alt üst etti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizi, ünlü psikiyatristin ekranlarda yer alan üçüncü eseri oldu. Nalan adlı karakterin hayatını anlatan dizide Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun bir arada oluşu seyirciyi oldukça heyecanlandırdı.

Muzo Karakterini Kimin Canlandıracağı Merak Konusu Oldu

Dizide Feyyaz Şerifoğlu’nun hayat verdiği Sedat karakterinin erkek kardeşi Muzo, bir süre yalnızca isim olarak anıldı. Bir süre yalnızca ellerini ve ayaklarını gördüğümüz Muzo karakterine kimin hayat vereceği sosyal medyada merak konusu oldu. Ortaya birçok isim atıldı, birçok dedikodu döndü ve birkaç bölüm sonra Muzo’nun kim olduğu ekranlarda apaçık ortaya çıktı: Enis Arıkan’dı.

Enis Arıkan Performansıyla Şaşırttı

Şimdiye kadar hep komedi projelerinde canlandırdığı uçuk kaçık rollerle izlediğimiz Enis Arıkan’ın Muzo olarak diziye katılışı başlangıçta seyirciyi tedirgin etti. Arıkan’ın bu rolün altından kalıp kalkamayacağı konusunda yorumlar aldı başını gitti. Ancak yetenekli oyuncu sergilediği performansla hepimizi şaşırttı ve bir anda dizinin br numaralı isimlerinden biri olup çıktı.

Öyle ki, annesi rolündeki Devrim Yakut ile girdiği bir diyalog, seyirciyi ekran başında bir hayli ağlattı. Enis Arıkan’ın sergilediği bu performans adeta izleyenlerin ağzını açık bıraktı. Onun bu başarılı performansı dilden dile dolaşınca da dizinin reytingleri bir hayli arttı.

O Paylaşım Camdaki Kız’ın Gidişatını Anlattı

Enis Arıkan bugün sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla seyircinin şaşkınlığını ikiye katladı. O verilere göre Camdaki Kız dizisi, izlenme rekorları kırdı, reyting listesinde dün yayınlanan bölümüyle en üst sırada yer aldı. Camdaki Kız dizisi resmi Instagram hesabında bu gönderiyi paylaşırken seyirciye teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Dizinin gözde oyuncusu Enis Arıkan ise bu gönderiyi nazar boncuğu ile süsleyerek paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu