Magazin

Camdaki Kız’da Hayri Rüzgarları Esti: Burcu Biricik’İn Yeni Partneri Cihangir Ceyhan Hakkındaki Yorumlar Şok Etti!

Camdaki Kız, geçtiğimiz sezonun en geç vizyona giren dizisi oldu. 9 bölüm ekranlarda yer aldıktan sonra sezon finali yapan Camdaki Kız ile ilgili bu sezon en çok merak edilen konu ise Hayri karakterini kimin canlandıracağı oldu. Hayri nihayet diziye girdi ve yüzünü gösterdi. Sosyal medyada yorumların ardı arkası kesilmedi.

Camdaki Kız Televizyon Dünyasına Bomba Gibi Girdi

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından televizyon ekranlarına uyarlanan Camdaki Kız, ilginç konusu ve göz alıcı oyunculuklarıyla bir hayli beğenildi. Özellikle Kırmızı Oda’da Boncuk ve Can karakterlerine hayat vererek seyircinin gönlünü çalan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nu tekrar bir arada görmek seyirciyi keyiflendirdi.

Muzo Karakteri Bir Hayli Merak Edildi

Dizide bir süre Muzo karakterini kimin canlandıracağı konuşuldu. Uzunca bir zaman yalnızca elleri ve ayakları gösterilerek seyirciyi merakta bırakan Muzo karakterine hayat veren ünlü isim ise Enis Arıkan oldu. Komedi dizilerinde seyretmeye alışık olduğumuz yetenekli oyuncu, performansıyla adeta ağızları açık bıraktı.

Kimse Enis Arıkan’dan böyle bir performans beklemiyordu, ancak genç oyuncunun özellikle de annesi ile hesaplaştığı sahne ekran başında izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Tam seyirci Muzo karakterine kimin hayat vereceği konusundaki merakını gidermişken, dizide birdenbire yeni bir karakter merak konusu oldu.

Bu Sezonun Merak Konusu ise Hayri’ye Kimin Hayat Vereceğiydi

Kitapta yazılana göre ilerleyen zamanlarda Nalan ile aşk yaşayacak olan Hayri karakteri, sezon finalinin son sahnesinde ekranda göründü. Ancak yüzünü göremediğimiz oyuncu, yalnızca yaka kartında yazan isim ile bizlere hangi karakter olarak dizide yer aldığını gösterdi. Koca bir yaz boyunca da Camdaki Kız’ın Hayri’sinin kim olacağı sorusu akılları meşgul etti.

Cihangir Ceyhan’ın Performansı Çok Beğenildi

Bazı sosyal medya kullanıcıları Hayri karakterinin el analizini yaparak, o kişinin 01 Adana dizisi ile ünlenen ve Alev Alev’de tüm dikkatleri çeken Cihangir Ceyhan olduğunu iddia etti. O iddialar da doğru çıktı: Camdaki Kız’ın dün yayınlanan bölümüyle Hayri karakteri diziye resmen adım attı.

Bu gelişmenin ardından sosyal medyada yorumlar durmadı. Herkes Cihangir Ceyhan’a Hayri rolünün çok yakıştığını söylerken, dizideki karakterleri birbiriyle kıyaslayanlar da oldu. Ancak Hayri karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan ile ilgili en can alıcı yorum, doğallığının ve samimiyetinin ekrana nasıl yansıdığı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu