Dizi Haberleri

Camdaki Kız Neden Final Yapıyor? Dizinin Final Tarihi Nedir?

Camdaki Kız dizisiyle ilgili final kararı verildi. Peki dizi ne zaman final yapacak? Kanal D'nin sevilen dizisini bir süre izleyemeyeceğiz.

Camdaki Kız dizisi, Kanal D’de yayın hayatına başladığı günden bu yana sevilerek izleniyor. Ancak diziyle ilgili bir problem bulunmakta. Sevilen yapım yakında final yapacak. Kaçıncı bölümde ekranlara veda edeceği merak ediliyor. Heyecanla takip ediliyordu ancak sezon finali sonrası bir süre diziyi izleyemeyeceğiz.

Camdaki Kız Final mi Yapacak?

Camdaki Kız dizisinin final yapması bekleniyor. Elbette bu final sanıldığı üzere kalıcı olmayacak. Önümüzdeki birkaç ay diziyi izleyemeyeceğiz. Yani sezon finali yapmış olacak. Bununla beraber dizinin yeni bölümüyle ilgili bilgi geldi.

Camdaki Kız Final Bölümü Belli Oldu!

Kaçıncı bölümde final yapacağı merak edilen Camdaki Kız’da 9. bölüm gösterildi. Dizi 9. bölümde final yaparak izleyicilerine güzel seyir zevki yaşatacak. Daha sonra Eylül ayında yayın hayatına devam etmesi bekleniyor. 2. sezonunda kimlerin oynayacağı merak ediliyor. Hande Ataizi diziden ayrılacak mı? Başarılı oyuncunun Cana karakterine hayat verdiği biliniyor. Şu an için ayrılık açıklaması yok fakat büyük bekleyiş sürüyor. Oyuncu ile yeni sezonda anlaşılamaz ise vedası gerçekleşebilir. Bununla beraber senaryoda kendisine yer bulabilecek mi bu da belli değil.

Diziden Kim Ayrılacak?

Diziden ayrılacak oyuncularla ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. Kadro değişmeden devam edebilir. Yine de senaryoların daha heyecanlı hale gelmesi için mutlaka bazı isimler diziye dahil olacaktır. Bakalım bu hafta dizide neler olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu