Dizi Haberleri

Camdaki Kız Nalan Hayri’ye Aşkını İlan Etti ve Sedat’tan Ayrılma Kararı Aldı

Camdaki Kız dizisinin final gibi bir bölümünü daha geride bıraktık. Her bölümde olduğu gibi sürükleyici ve izleyenin bir saniye bile gözünü ayırmadığı bu 44. bölümde yaşananları ve gelecek bölümün özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Camdaki Kız 44. Bölüm Özeti

  • Feride hanım artık her şeyden elini ateğini çekmeye başladığını ve kendi iç dünyasıyla şavaştığını geçtiğimiz bölümde farketmiştik. O’nun Anneannesi olduğunu öğrenen Nalan, artık kendine karışamayacağını vehesap soramayacağını Feride’nin yüzüne söyledi. Feride’de artık evden gitmeye karar verir.
  • Sedat – Cana gizli aşkında da durumlar aynı şekilde devam etti. Her Allah’ın günü durmadan Sedat’ı arayan, mesaj atan Cana cephesinde de durumlar sakinliğini korudu.
  • Muzo ile evlenmeyi düşünen Pera Pekiner ise Muzo’yu arayarak bu akşam onu istemeye gelmelerini söyler. Muzo da babasıyla durumu paylaşır ve O’ndan ricada bulunur. Pervin hanım’ın Rafet beyden neler koparmaya çalıştığını tam olarak anlamış değiliz. Kız isteme gecesinde Gülcihan hanımın gelmemesini (Pervin hanım Rafet’in eski nişanlısı olduğunu öğrenmesinden dolayı gelmedi) bahane ederek ‘kızımı bu şartlarda veremem’ diyen Pervin bakın en planlıyormuş. Gülcan hanım gelince, her şeyi anlattı. Pervin’in gerçekte Rafet’in eski nişanlısı olduğunu ulu orta söyledi.
  • Diğer taraftan Koroğlu Holding’te Muzo’nun yönetimi almasından sonra bu durumu içine sindiremeyen Selen’in Cavit ile ortaklık kurma girişimlerini hayretle izledik. Ama Rafet bey durumdan haberdar olur ve Muzo’ya bir şeyler yapmasını söyler. Diğer taraftan Nalan’ın imza atması için Sedat’ı devreye sokan Selen, istediğine şimdilik ulaşamamıştır. Arkadaşı Billur’un doğum günü için imzayı erteleyen Nalan, imzayı atmamıştır. Muzo’da Selen ve Sedat’ı çağırmış planlarından haberi olduğunu yüzlerine söylemişti. Ama Selen ise vazgeçme niyetinde değil.
  • Bu duruma sinirlenip Sedat’a çıkışan Selen’i bir kenara bırakalım ve başrol oyuncusu Nalan – Hayri gizli aşkına sönelim. İçten içe Hayri’ye daha fazla aşık olduğu her halinden belli olan Selen, Hayri’nin (dönmemek üzere) memleketine (ailesinin yanına) gideceğini öğrendiğinde ne yapacağını bilemez hale gelir. Daha önce Nalan’a aşkını itiraf eden Hayri’ye cevap olarak çok resmi konuşup karşılık veremeyen Nalan ise içten içe kendine kızmaya başlar ve durmadan Hayri’yi arar durur ama Hayri telefonunu açmaz. Sonunda Hayri’ye ulaşıp gitmemesi için yalvardı. ‘Sensiz nasıl yaşayacağımı bilmiyorum‘ dedi. Reytinglerin tavan yaptığı bu noktada göz yaşları sel oldu. Acaba Kadri gitmekten vaz geçip otobüsten inecek mi? Bu sorunun cevabını gelecek bölümde göreceğiz. İyi seyirler.

Camdaki Kız 45. Bölüm özeti

  • Rafet Bey Selen’i tüm malından mülkünden men etti.
  • Sedat ile Cana’nın çocukları olacağını öğrenen Nalan O’ndan ayrılma kararı aldacak. Rafet beye kararlarını söyleyince Rafet bey çok sinirlenir ve Cana ile Sedat’ın ilişkisini öğrenir.
  • Feride ise Hayri’yi öldürmek için plan yapacak.
  • Nalan babasının peşine düşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu