Gündem

Camdaki Kız Hamza Yazıcı Diziden Ayrılacak mı? Sevilen Oyuncu 2. Sezonda Var mı?

Camdaki Kız dizisi Tako ayrıldı mı? Hamza Yazıcı'nın diziden ayrılacağı konuşuluyor. 2. sezonda kadroda olmayabilir.

Hamza Yazıcı’nın BKM Mutfak ekibinden ÇGHB2 çekimlerine kadar ki süreçte çok başarılı olduğu biliniyor. Daha sonra Camdaki Kız dizisinde oynamaya başlayarak adından söz ettiren ünlü ismin iki yapımda da yer alması dikkat çekti. Hem program hem de diziye rol almaya devam ediyor. Ancak oyuncuyla ilgili ortaya atılan iddia şok etti. Hamza Yazıcı Camdaki Kız dizisinden ayrılacak mı?

Camdaki Kız Hamza Yazıcı Ayrılığı

Camdaki Kız dizisinde Hamza Yazıcı ekranlara veda edebilir. Diziden ayrılması beklenen oyuncuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bir süredir Camdaki Kız’dan ayrılacağı konuşuluyordu. Ancak tüm bunların sosyal medya dedikodusu olduğu öğrenildi. Dolayısıyla ünlü oyuncunun diziden ayrılacağı falan yok. Ancak bu asılsız haberlerle beraber Hamza Yazıcı’nın ne kadar çok sevildiği ortaya çıkıt. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Hamza Yazıcı’nın diziden ayrılmamasını istediğini söyledi.

Hamza Yazıcı 2. Sezonda Var mı?

Hamza Yazıcı Camdaki Kız dizisinin 2. sezonunda oynayacak. Ünlü oyuncu dizide Rafet Koroğlu karakterinin sağ kolu olan Tako’yu canlandırıyor. Dizideki yeri oldukça farklı. Çünkü oyuncunun hareketleri dizinin kaderini belirleyecek cinsten. Dizideki en tehlikeli adamlardan biri olan Rafet Koroğlu, Tako’ya çok güveniyor. Tako da bunun farkında olduğu için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu