Dizi Haberleri

Camdaki Kız Finalindeki Hayri’nin Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

Camdaki Kız dizisinde Hayri'yi canlandıran oyuncu açıklandı. Camdaki Kız yeni sezonunda diziye kim katılacak?

Camdaki Kız dizisinin gizemli karakteri Hayri’nin kim olduğu merak ediliyor. Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisi, final bölümünde önemli bir karakteri tanıttı. Böylelikle heyecanlı bekleyiş başladı. Çünkü dizinin yeni bölümünde Hayri’nin kim olduğu ortaya çıkacak. Yeni sezonun yayınlanmasına uzun bir süre var. Dizi, sürpriz oyuncuyu hiçbir şekilde açıklamıyor. Bu yüzden Kanal D’de oynayacak oyuncunun kim olduğu daha da fazla ilgi çekti. Peki Camdaki Kız’da Hayri’yi kim canlandıracak?

Camdaki Kız Hayri Kim?

Camdaki Kız Hayri’ye hayat veren ismin Erkan Kolçak Köstendil olduğu iddia ediliyor. Oyuncu ile hali hazırda görüşmelerin sürdüğü bilgisi geldi. Eğer iddialar doğru ise yakın zamanda oyuncunun dizide yer alacağını söyleyebiliriz. Kendisinin de sima olarak diziye çok uygun olduğu düşünülüyor. Bu yüzden Çukur dizisinden sonraki ilk dizisi Camdaki Kız olabilir.

Camdaki Kız Yeni Sezonu Ne Zaman?

Dizinin yeni sezonu Eylül veya Ekim ayında başlayacak. Yeni sezonun ilk bölümünden itibaren nefesler kesilecek. Çünkü dizinin finali oldukça duygusal bitmişti. Yaşanan son olayların nasıl şekilleneceği merak konusu oldu. Muzo karakterinin Nalan’a yardım ettiği görülüyordu. İkili arasında bir aşk yaşanması muhtemel. Ancak yeni gelişmeleri diziden açıklama geldiğinde veya yeni sezon başladığında öğrenebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu