Gündem

Camdaki Kız Finalde Sosyal Medyayı Ezdi Geçti! Herkes Diziyi Konuştu!

Camdaki Kız dizisi, geçtiğimiz akşam sezon finali yaptı. Dizinin final bölümünde sosyal medya adeta yıkıldı.

Adba TV’nin düzenli olarak hazırladığı sosyal reyting sonuçlarına göre Camdaki Kız’ın reytingi çok konuşuldu. Pek çok izleyici dizi hakkında paylaşımlarda bulundu. Bilindiği üzere televizyon reytinglerinin haricinde tutulan sosyal reytingler, diziyi alakadar eden her türlü sosyal medya paylaşımını kapsamaktadır. Günlük, haftalık ve aylık olarak istatistikler bir araya getirilir ve kamuoyuna sunulur. Bu nedenle sosyal reytinge olan ilgi her geçen gün artıyor. Peki Camdaki Kız Perşembe günü sosyal reytinglerde kaçıncı oldu?

Camdaki Kız Reytinglerde Birinciydi!

Camdaki Kız, televizyon reytinglerinde olduğu kadar sosyal reytinglerde de birinci oldu. Bir Zamanlar Çukurova ve Akrep dizileriyle yarışan Camdaki Kız, fark atarak zirvedeki yerini ilan etti. Peki diziyi kaç kişi paylaştı? Yapılan araştırmalara göre Camdaki Kız dizisi hakkında yapılan paylaşım 16.453’e yükseldi. Perşembe günü için geçerli olan bu sayı, diziyi reytinglerde birinci yaptı.

Akrep Sonuncu Oldu!

Akrep dizisi, yakın zamanda final yaparak ekranlara veda edecek. Televizyonda düşük reytingiyle dikkat çeken dizinin sosyal reytingte de düşüş yaşaması izleyicilerini üzdü. Akrep 3. olurken, Bir Zamanlar Çukurova dizisi ikinciliğin sahibi oldu. 1.681 paylaşım ile Bir Zamanlar Çukurova ve 1.621 paylaşım ile de Akrep dizisi sıralamadaki yerini aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu