Magazin

Camdaki Kız Dizisinin Yıldızı Enis Arıkan’dan Alkış Toplayan O Hareket: Bakın Takipçilerini Hangi Hareketiyle Etkiledi!

Enis Arıkan, ekranların en sevilen oyuncularından biri. Oyunculuğu ile beğeni toplayan Enis Arıkan, bu sefer bambaşka bir konu ile gündeme gelerek takipçilerini duygulandırdı. İşte ünlü oyuncunun o çabası!

Ekranların Gülen Yüzü!

Enis Arıkan, sempatik tavırları ve doğal halleriyle hepimizin gönlünü kazanmış bir isim. Uzun yıllardır ekranlarda olan ve yer aldığı komedi yapımlarıyla hepimizi kahkahalara boğan Enis Arıkan, son olarak yer aldığı ve hala ekranlarda olan Camdaki Kız dizisinde oynamasıyla hepimizi şaşırtmıştı.


Dram türünde de kendini kanıtlamayı başaran ve milyonlarca izleyicinin beğenisini kazanan Enis Arıkan, şu sıralar kariyer basamaklarını bir bir tırmanıyor.


Televizyon ekranlarındaki kariyerinin yanı sıra sosyal medyada da oldukça aktif olan Enis Arıkan’ın Instagram hesabında neredeyse 3 milyon takipçisi var. Instagram hesabında günlük yaşamının eğlenceli yönlerini takipçileriyle paylaşan Enis Arıkan, bu platformu bazen de yardım çağrıları için kullanıyor.


Sosyal konularda ne kadar hassas olduğunu bildiğimiz Enis Arıkan, sesini Instagram hesabından duyurarak bazı kampanyalara destek veriyor.


Yine bu tarz bir harekette bulunan ve takipçilerine seslenen Enis Arıkan, binlerce kişinin alkışını topladı ve yaptığı yardımla dikkatleri üzerine çekti.

İyilik Meleği!

enis arıkan

SMA hastası bebeklere ettiği yardımlarla tebrik toplayan Enis Arıkan, bir kez daha bu konu ile gündeme gelerek takipçilerine örnek oldu. Biz de ünlü oyuncuyu bu düşünceli tavrından dolayı kutluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu