Gündem

Camdaki Kız Dizisinin Nalan’ı Burcu Biricik Zamanında Öyle Bir Dizide Yer Almış ki: Çok Şaşıracaksınız!

Burcu Biricik son yılların en beğenilen oyuncularından biri. Güzel isim öylesine başarılı ki neredeyse hiç ara vermeden projeden projeye koşuyor. Şimdilerde Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik aslında uzun yıllardır ekranlarda gördüğümüz bir isim. Güzel oyuncu bir dönem Türkiye’yi kasıp kavuran öyle bir dizide oynamış ki gördüğünüzde inanamayacaksınız.

Camdaki Kız Dizisiyle Oldukça Tepki Almıştı!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Burcu Biricik (@burcubiricik)’in paylaştığı bir gönderi

Camdaki Kız dizisi, son zamanlarda yazdıklarıyla Türkiye’de oldukça ses getiren Gülseren Budayıcıoğlu’nun ekrana aktarılan kitaplarından biri. Dizi, ekranlara aktarılacağı haberinin duyurulmasının ardından büyük bir heyecan ile beklenilmeye başlanmıştı. Yayımlandığı andan itibaren sarsıcı öyküsü ve sert sahneleriyle dikkat çeken Camdaki Kız, hem iyi hem de kötü tepkiler almıştı. Dizide yer alan bekaret sahnesi izleyiciler tarafından oldukça eleştirilmişti. Burcu Biricik de eleştirilerin odağı olmuştu.

Mesleğinde kendini kanıtlamayı başarmış olan Burcu Biricik Camdaki Kız dizisi dışında pek çok çarpıcı yapımda da yer aldı. Kırmızı Oda ve Fatma dizileriyle Türk ekranlarına damga vurmayı başardı.

Sergilediği Performans Çok Beğenildi

Burcu Biricik

Burcu Biricik, Kırmızı Oda dizisinde öyle bir performans sergiledi ki hepimiz onunla ağlayıp onunla güldük. Boncuk ismindeki bir karaktere hayat veren güzel oyuncu, dizide; çocukluğunda büyük travmalar yaşamış ve hayali karakterler gören bir kadını canlandırdı. Burcu Biricik bu rolüyle mesleğini ne kadar iyi yaptığını bir kez daha ispatlamış oldu. 2021 yılı onun yılı olsa da güzel oyuncu bundan yıllar önce Türkiye’yi kasıp kavuran bir dizide yer almış. Oyunculuğa bu diziyle giriş yapan Burcu Biricik, daha sonraları başarısına başarı katmış.

Muhteşem Yüzyıl’dan Bir Burcu Biricik Geçmiş!

Burcu Biricik

Muhteşem Yüzyıl, belki de Türkiye’nin en çok sevilen dizilerinden. Dizi uzun yıllar önce final yapmış olsa da hala büyük bir hayran kitlesine sahip. İşte Burcu Biricik 2011 yılında yani bundan tam 10 yıl önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alarak şimdiki kariyerinin temellerini atmaya başlamış. Dizide cariyelerden birini canlandıran Burcu Biricik, o zamanlar şimdiki halinden oldukça farklı bir görünüme sahipmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu