Gündem

Camdaki Kız Dizisinin Başrolü Feyyaz Şerifoğlu Bu Sefer Duygulandırdı: Ünlü Oyuncu Yaptığı Paylaşımla Yürek Parçaladı!

Feyyaz Şerifoğlu, son zamanların en iyi çıkış yapmış erkek oyuncularından biri. Yakışıklı oyuncu ilk olarak Kırmızı Oda dizisindeki Can rolüyle dikkatleri üzerine çektikten sonra Camdaki Kız dizisine transfer olarak kendini kanıtlamayı bir kez daha başardı. Hem yakışıklılığı hem de saymakla bitmeyen yetenekleri nedeniyle daha uzun süre ekranlarda olacak gibi görülen yakışıklı oyuncu, Türkiye’nin başına gelen yangın felaketinde sessiz kalmadı. Geçtiğimiz saatlerde yaptığı duygusal paylaşımlar hepimizin içini yakan Feyyaz Şerifoğlu’nun o paylaşımını gördüğünüzde gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Yıldızı Parlıyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Feyyaz (@feyyazserifoglu)’in paylaştığı bir gönderi

Feyyaz Şerifoğlu, 2021 yılının en konuşulan oyuncularından biri oldu. Yakışıklı oyuncunun yıldızı bir anda parladı ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Kırmızı Oda dizisindeki rolüyle kendine hayran bırakan oyuncu, Camdaki Kız dizisindeki performansıyla tam not aldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Feyyaz (@feyyazserifoglu)’in paylaştığı bir gönderi

Şimdilerde tatil yapan ve yeni sezon için enerji toplayan Feyyaz Şerifoğlu, aslında oldukça yetenekli bir isim. Yakışıklı oyuncu aynı zamanda müzisyen ve söz yazarı. Bir dönem Ajda Pekkan’ın vokalliğini yapma fırsatı bulan Feyyaz Şerifoğlu, tatil beldelerindeki mekanlarda sahne almaya devam ediyor. On parmağında on marifet olan yakışıklı oyuncu, gençlerin kalbini çalmayı başarıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Feyyaz (@feyyazserifoglu)’in paylaştığı bir gönderi

Yakışıklı oyuncu sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanıyor ve farklı paylaşımlar yapıyor. Genellikle mutlu anlarını paylaşan oyuncu, bu seferki paylaşımıyla takipçilerini epeyce üzmüş gibi görünüyor.

Bunu Can Dayanmaz

Feyyaz Şerifoğlu

Ülkemizdeki yangın felaketi insanları olduğu kadar hayvanları da etkiliyor maalesef. Yanarak can veren ya da büyük derecede yaralanan hayvanlar, hepimizin içini parçalıyor. Feyyaz Şerifoğlu da bu duruma dikkat çekmek isteyerek alevlerin arasında kalmış bir yavru ayının fotoğrafını takipçileri ile paylaştı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu