Magazin

Camdaki Kız Cana’dan Etkileyici Pozlar! Hande Ataizi Yine Büyüledi

Hande Ataizi, tatil fotoğraflarıyla heyecanlandırdı. Camdaki Kız dizisinin Cana'sından hayran bıraktıran pozlar...

Hande Ataizi, Camdaki Kız dizisinin finalinden sonra soluğu tatilde aldı. Güzel oyuncunun tatil pozları çok konuşuldu. İlerleyen yaşına rağmen fiziğinden ve güzelliğinden ödün vermemesi dikkat çekti. Camdaki Kız dizisinin Cana’sı olarak bilinen ünlü ismin şu sıralar kariyeri ve aşkı da yolunda gidiyor. Kendisinden yaşça genç sevgilisi ile tatil yaptığı görüntülendi. Dinç Aydoğdu ile havuzda çektirdiği fotoğraflar beğeni yağmuruna tutuldu. Oyuncunun yeni sezonda da Camdaki Kız dizisinde oynayacağı konuşuluyor. Böylelikle kendisini Kanal D’de görmeye devam edeceğiz.

Camdaki Kız’dan Ne Zaman Ayrılacak?

Camdaki Kız’ın yeni sezonunda da oynayacağı belirtilen ünlü oyuncunun kaç bölüm sonra diziden ayrılacağı bilinmiyor. Sürpriz bir gelişme yaşanmaz ise sezon sonuna kadar devam edebilir. Ayrıca dizinin reytinglerinin yükselmesindeki kendisinin katkısı çok fazla. Cana ile Sedat karakterleri çok iyi uyum sağladı. Böylelikle oyuncuların etkileşimi tüm diziyi etkiledi. Elbette Burcu Biricik’in de eşsiz performansı dizinin yükselmesinde etkili oldu.

Hande Ataizi Güzelliğini Koruyor!

Tatilde paylaştığı fotoğraflar incelendiğinde Hande Ataizi’nin hala çok güzel olduğu açıkça görülmekte. Ünlü oyuncu kendisine çok iyi bakıyor. Ayrıca sağlığına da dikkat ettiği biliniyor. Sporu hayatının merkezine alan ünlülerin genel olarak daha genç gözüktükleri keşfedildi. Hande Ataizi’nin gençlere taş çıkartan fotoğrafları ve doğallığı sosyal medyaya damgasını vurdu.

Hande Ataizi’den Büyüleyici Fotoğraflar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu