Fragman

Camdaki Kız 8. Bölüm: Cana Sedat’ın Peşini Bırakmayacak!

Camdaki Kız dizisi yeni bölüm oldukça heyecanlı geçecek. 8. bölümde Sedat ve Nalan dans edecek. Cana ise Feride ile görüşecek.

Camdaki Kız dizisinin 8. bölüm fragmanı ekrana geldi. Kanal D’de yayınlanan dizide neler yaşandığı merak ediliyor. Özellikle de Cana ile Feride’nin konuşması izleyicileri heyecanlandıracak. Çünkü Cana, Sedat ile ilgili tüm bildiklerini itiraf etmeye hazırlanıyor. Sedat ve Nalan ilişkisi hem Feride’yi hem de Cana’yı rahatsız etmekte. Camdaki Kız dizisi 8. bölüm özetini sizlerle paylaşıyoruz.

Camdaki Kız Dizisi Yeni Bölümde Neler Oluyor?

Camdaki Kız dizisinde Sedat, Cana’dan ayrıldığını ona söyler. Nalan ile çok mutlu olduğunu ve onunla evleneceğini açıklar. Cana ise onu kaybetmek istemez. Bu yüzden elindeki tüm kozu kullanacaktır. Sedat ile yaşadıklarını Feride’ye anlatacak ve aralarını bozmaya çalışacak.

Sedat ve Nalan Evlenecek mi?

Sedat ve Nalan arasındaki aşkı kimse engelleyemiyor. Bu yüzden ikilinin evlenmesi bekleniyor. Ancak bir noktada Feride’nin Nalan’ı kaybetmek istememesi ve travmaları yüzünden onu zorlaması da sıkıntı çıkarabilir. Sedat’ın ailesi Feride hakkında yavaş yavaş bilgi edinmeye başladı. Onun ne kadar sorunlu bir insan olduğunu fark ediyorlar. Nalan’ı gelin olarak almaktan çok onu kurtardıklarını düşünmeye başlıyorlar. Ancak Sedat için her şey güzel ilerliyor. Çünkü aralarındaki aşkın dozu git gide artmaya başladı. Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde izleyiciler ekran başına kilitlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu