Magazin

Camdaki Kız 2. Sezonda Burak Deniz ve Erkan Kolçak Dahil Olacak! Hangi Karakterleri Canlandıracaklar?

Camdaki Kız dizisine 2. sezonda önemli oyuncular katılacak. İddiaya göre Burak Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil dizide oynayacak. İşte canlandıracakları karakterler...

Sezon finali yapan Camdaki Kız dizisi, ünlü oyuncularla irtibat halinde. Diziye katılması beklenen oyuncular arasında Burak Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil bulunuyor. Hayri karakterine hayat verecek ismin kim olacağı merak edildi. Hangi oyuncu ile anlaşma sağlanacak?

Camdaki Kız Dizisine Kim katılacak?

Dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimlerin katılacağı belirtiliyor. Bu konuda Çukur ve Maraşlı dizilerinin başarılı oyuncularına teklif götürüldü. Camdaki Kız, reytinglerle rekor kırmaya devam ederken oyuncu gücünü artırmayı hedefliyor. Bu yüzden dizideki her bir karakteri özel oyuncuların canlandırması gündemde. Son zamanlarda adından fazlasıyla söz ettiren iki isim Hayri karakterini canlandırmaya aday oldu.

Camdaki Kız 2. Sezonda Yeni Oyuncular Geliyor

Camdaki Kız 2. sezonu için yalnızca Hayri karakteri değil, ayrıca farklı isimler için de oyuncuya ihtiyaç duyulacağı gündemde. Maraşlı dizisi final yapacağı için Burak Deniz ile görüme sağlanıyor. Aynı şekilde Çukur dizisinin de final yapmasından ötürü oyuncuya teklif götürüldüğü bilgisi geldi. İki isim arasından hangisinin seçileceği bilinmiyor ancak eğer farklı bir karakter daha gerekir ise iki oyuncu da diziye dahil olabilir. Önümüzdeki haftalarda oyuncu transferleriyle ilgili detaylı bilgi edinme şansımız olacak. Çünkü dizinin 2. sezonuna birkaç ay kaldı. Kanal D, elindeki reyting gücünü en iyi şekilde kullanarak oyuncu kadrosunu genişletmek istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu