Dizi Haberleri

Cam Tavanlar Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizinin Çekim Yerleri Ortaya Çıktı!

Cam Tavanlar dizisinin çekim yerleri ortaya çıktı. Dizi hangi şehir ve ilçede çekiliyor? Final iddiaları diziyi sarstı.

Cam Tavanlar dizisinin nerede çekildiği merak ediliyordu. Bir süredir ekranlarda olan ve ekrana geldiği günden bu yana reytingleriyle adından söz ettiren dizi hakkında çok fazla soru sorulmakta. Hangi şehirde ve ilçede çekildiği konusundaki merakınız giderilecek. Elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Cam Tavanlar’ın Show TV’de yayınlandığı biliniyor. İşte diziye dair tüm detaylar…

Cam Tavanlar Dizisi Çekim Yerleri

Dizi İstanbul’da çekilmektedir. Boğaz manzaralarından birbirinden güzel görüntülerin yer aldığı şehir İstanbul’a ait. Dizinin seti de yine aynı şehirde bulunduğundan birbirinden güzel ilçelerde çekimler gerçekleştiriliyor. Başrollerinde Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın oynadığı dizinin ilçeler konusunda ise nereleri tercih ettiği merak edildi.

Cam Tavanlar Hangi İlçelerde?

Cam Tavanlar dizisi Beykoz, Beşiktaş, Üsküdar ve Şişli civarlarında çekilmektedir. Özellikle de boğaz manzaraları Beykoz’un eşsiz yerleridir. Üsküdar’da set olduğu için dizinin genel çekimleri orada yapılmaktadır. Sevilen dizinin kısa sürede elde ettiği bu başarının bir noktada görsellerin de etkili olduğu düşünülmekte. Çünkü senaryo ve oyuncu kadrosuyla beraber iç açıcı görüntü de şarttır.

Dizi Ne Zaman Final Yapacak?

Sezon finali konusunda belirsizliği süren Cam Tavanlar dizisinin önümüzdeki haftalarda ilk sezonunu tamamlayabileceği bilgisi geldi. Bu yönden diziden resmi bir açıklama bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu