Fragman

Cam Tavanlar 23 haziran 3. bölüm fragmanı: Cem ve Leyla aşkı!

Cam Tavanlar dizisi; Show TV ekranlarında her Çarşamba yeni bölümleriyle saat 20:00'de sizlerle. Yazımızda; Cam Tavanlar dizisinin 3. bölüm özetini ve yeni bölüm ön izleme tanıtım videosunu bulabilirsiniz

Dizisiyenibolum.com Show TV‘nin yaz dizisi Cam Tavanlar‘da bu akşam 3. yeni bölüm yayınlanacak. Saat 20:00’de yeni bölümünü izleyebileceğiniz dizinin 3. fragmanını da sizlerle paylaşıyoruz.

Cam Tavanlar 3. bölüm özeti

Yeni bölümde, Leyla ile Cem arasındaki ilişkinin derinleştiğini göreceğiz. aşka engel olamayan ikili, karşı koymayı bırakıp olayların onları birbirine yaklaştırmasına  izin veriyorlar. Diğer taraftan, iş dolayısıyla birbirine karşı başlattıkları savaş da bir yandan devam edecek.

Başrollerinde Kubilay Ak ve Bensu Soral‘ın olduğu Cam Tavanlar dizisi, bu akşam 3. bölümüyle Show TV’de olacak. Kurul tarafından CEO olarak Cem Kumcu atanınca Leyla‘ya kapı görünmüştü. Her ne kadar Cem buna üzülüp yardım etmek istese de işe yaramaz ve Leyle her şeye baştan başlamak zorunda kalır. Başlar başlamasında da ikilinin arasındaki yakınlaşma onların olduğu kadar sizlerin de içinizi ısıtacak diyebiliriz.

İstanbul’da çekimi yapılan Cam Tavanlar dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandıkça sayfamızda paylaşmış olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu