Dizi Haberleri

Çakallarla Dans’ın Yönetmeni Murat Şeker, YouTube Dizisi Hazırlıyor

Çakallarla Dans serisi ile tanıdığımız tecrübeli yönetmen Murat Şeker, YouTube için N Kuşağı isimli bir dizi üzerine çalışıyor. Dört tane genç üniversite öğrencisinin YouTuber olma hikayesini konu alan internet dizisi çok yakında ücretsiz olarak gösterime sunulacak. İşte beklenen diziyle ilgili bilinen tüm detaylar…

2 Süper Film Birden, Aşk Geliyorum Demez, Görevimiz Tatil ve Çakallarla Dans filmleri ile hayatımızda önemli bir yer edinen film yönetmeni ve yapımcısı Murat Şeker, şimdilerde yeni internet dizisi üzerinde çalıştığını duyurdu. N Kuşağı adıyla dijital mecralarda yayınlanacak dizi Şeker’in resmi Twitter hesabı üzerinden doğrulanırken, kahkahalarla güleceğimiz bir yapımın ilk sinyalleri gelmeye başladı.

Sinemada yaptığı filmlerle milyonlarca insanı güldürmeyi başaran Murat Şeker yeni dizisi N Kuşağı ile üniversite öğrencisi ve işsiz dört gencin YouTuber olma hikayesini eğlenceli bir biçimde ekranlara yansıtacak. Şeker’in senaryosunu Ali Tanrıverdi ile beraber kaleme aldığı yapım dijital kanallardan seyircisiyle buluşacak.

N Kuşağı Dizisi İçin 200’den Fazla Oyuncu Arasında Seçmeler Yapıldı

Yönetmen Murat Şeker’in yaptığı duyuruya göre dizide oynayacak oyuncular için bir audition yapıldığı ve bu seçmelere iki yüzden fazla oyuncu katıldı. Bunlar arasından seçilen dört kişiyle beraber yoluna devam eden Şeker, dizinin çekimlerine Şubat ayında başlayacağını açıkladı.

Sugarworkz yapım şirketi tarafından hazırlanan ve Murat Şeker’in yönetmenliğini üstleneceği N Kuşağı dizisi hakkında ilerleyen zamanlarda daha fazla detay öğreneceğiz. Ancak şu anda açıklanan bilgiler bizlere dizinin ücretsiz olarak YouTube’ta gösterileceğini ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu