TV Programları

Büyük Ev Ablukada’nın Mutsuz Parti Konseri Yılbaşında BluTV’de!

Alternatif rock grubu Büyük Ev Ablukada, Mutsuz Konser adlı efsane konseriyle yılbaşı gecesi BluTV’de yayınlanacak! 1 Ocak 2021 tarihinde saat 00:01 itibariyle BluTV ekranlarına gelecek konser filmi, grubun hayranlarına keyifli bir yeni yıl sürprizi olacak. İşte detaylar…

Yerli dijital streaming platformu BluTV yılbaşı gecesi için oldukça eğlenceli bazı içeriklerini duyururken, şimdi “after party” niteliğindeki yeni içeriği de resmen açıklandı! 31 Aralık akşamı saat 20:00 itibariyle Aynen Aynen dizisi özel bölümü, Ata Demirer Gazinosu ve BOOM programı ile izleyicilere keyifli bir akşam yaşatmayı uman servis, gecenin asıl sürprizini ise sona sakladı.

BluTV’nin ilk orijinal dizisi Masum’un da oyuncu kadrosunda bulunan ve sonraki yıllarda Bartu Ben adlı diziyle kendi hayatını izleyicilerine aktaran Bartu Küçükçağlayan şimdi bir kez daha BluTV’de hayranlarının karşısına çıkacak. Küçükçağlayan’ın 2008 yılında Cem Yılmazer ile birlikte kuruculuğunu üstlendiği alternatif rock grubu Büyük Ev Ablukada konser filmi ile gece saat 00:01’de BluTV ekranlarına gelecek.

Mutsuz Konser adı verilen konsept konserlerinde psychedelic tınılar ile izleyicilerine elektronik altyapılı şarkılar hazırlayan Büyük Ev Ablukada, uzun bir aradan sonra ilk defa bir konserinin tam kaydıyla sevenleriyle dijital ortamlarda buluşacak. Bilmeyenler için grup daha önce 31 Aralık 2012 tarihinde Dünya’nın Son Konseri adlı videosunu kendini YouTube sayfasında paylaşmıştı.

Mücbir Sebepler Yılbaşı Özel Bölümü Gain’de Yayınlanacak!

Hatırlatmakta fayda olacaktır, Bartu Küçükçağlayan’ın yılbaşındaki tek durağı yalnızca BluTV olmayacak. Küçükçağlayan, Melikşah Altuntaş ile birlikte saat 22:00 itibariyle Mücbir Sebepler Yılbaşı Özel programı ile Gain platformunda canlı yayına çıkacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu