Magazin

Büyük Düşmanlık Bu Fotoğrafla Noktalanıyor mu? Seren Serengil ve Gülben Ergen’in Yıllar Öncesine Ait O Fotoğrafları Sizi Şoke Edecek!

Seren Serengil, Türk magazininin en sansasyonel isimlerinden biri. Girdiği polemiklerle gündemden hiçbir zaman düşmeyen ünlü sunucu, bu zamana kadar pek çok ünlü isim ile mahkemelik oldu. Şimdilerde Türkiye’nin en çok takip edilen magazin programlarından birini sunan Seren Serengil, her gün yeni bir haberle gündeme gelmeye devam etse de yaşadığı bazı durumlar hiç değişmiyor. Gülben Ergen ile, uzun yıllardır düşman olan Seren Serengil, şimdilerde Gülben Ergen’e karşı oldukça sert bir tutum gösterse de bundan yıllar önce durumlar hiç de böyle değilmiş. İşte gördüğünüzde gözlerinize inanamayacağınız o fotoğraf!

Karşılıklı Atışmaları Hiçbir Zaman Bitmiyor!

seren

Seren Serengil, Instagram hesabını oldukça aktif kullanan ünlülerden biri. Neredeyse 2 milyon takipçisi olan ünlü isim, her yarım saatte bir paylaşım yaparak takipçilerini sevindiriyor. Güzel sanatçı, rahatsız olduğu durumlar karşısındaki tepkilerini de, Instagram hesabı üzerinden dile getiriyor.

seren

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ile büyük bir tartışma yaşayan Seren Serengil, ünlüler hakkında açıklamalar yapmaktan da geri durmuyor. Dobra kişiliği nedeniyle çoğu kişinin beğenisini kazanan ünlü sanatçı, neredeyse en çok Gülben Ergen’e olan göndermeleri ile biliniyor.

seren

Gülben Ergen ve Seren Serengil’in aralarında tüm ülkenin haberdar olduğu bir düşmanlık var. Durum böyle olunca ikili, çoğu zaman birbirleriyle atışıyorlar ve bu durum takipçiler tarafından da fark ediliyor. BU iki ünlü isim şimdilerde oldukça kötü bir ilişkiye sahip olsa da geçmişte bu durum şimdikinden çok farklıymış. İşte bunu kanıtlayan o fotoğraf!

Bu Fotoğraf Çok Konuşulur!

gülben ergen

Geçtiğimiz günlerce Instagram’ın magazin sayfalarından biri olan Şokopop, Gülben Ergen ve Seren Serengil’in 1993 yılına ait bu fotoğrafını paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğraf, gören herkesi şaşırtmayı başardı. Ne diyelim! Belki de bu fotoğraf ikilinin aralarındaki buzları eritmesine vesile olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu