FragmanMagazin

Büyük Aşkı Doğururken 13. Bölümde Vefat Eden Masumiyet Dizisi, Artık İlayda ve Serkay Aşkında Yaşayacak!

Masumiyet'in final yapmasına üzülenler olduğu kadar, aşk dedikodularına kendini kaptırıp bu acıyı unutanlar da yok değil.

Masumiyet, İlk yayınlandığı günden itibaren iddiasını sürdürmüş ve genç kadrosuyla hayranlarını kendine bağlamayı başarmıştı. Yalnız, yine de istediği reyting sonuçlarına ulaşamayan dizinin, daha önce de haberini yaptığımız gibi 13. bölümde ekranlara veda etmesi kaçınılmaz olmuştu. Dizi severler bu ani finale alışadursun, dizinin başrol karakterlerinden İlker ve Ela‘nın dizi setindeki yakınlaşmalarını tatile çıkarak pekiştirmeleri, diziyi takip eden hayranlarının dikkatini çekti. Gerçi, Ela (İlayda Alişan) ve İlker (Serkay Tütüncü) arasındaki yakınlaşmanın, diziyi ekranlarda ve sosyal medyada takip eden takipçilerinin gözünden kaçtığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ama, dizinin final yapmasının ardından ikilinin beraber tatile çıkmaları, iddiaları doğrular nitelikte.

İlayda Alişan Serkay Tütüncü duyduklarımız doğru mu
İlayda Alişan, Serkay Tütüncü duyduklarımız doğru mu?

Masumiyet’ten doğan İlayda ve Serkay aşkı!

Çifte kumruların mutluluğuna ortak olan ve sosyal medyada da bunu paylaşan Deniz Işın da ikiliyle beraber tatile çıktığını görüyoruz. Bu haberi duyanlar dizinin eski bölümlerini izleyip İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü‘nün aşkını birbirlerine bakışlarında aramak isterler mi bilemem ama Masumiyet dizisinin erken final yapmasının, en azından diziyi severek takip edenleri bir hayli üzdüğünü söyleyebilirim. Elbette bunlar, güçlü de olsa bir iddia, ama beraber tatile çıktıkları bir gerçek!

Masumiyet 13. son final bölümü tanıtımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu