Sinema

Bütün Arkadaşlarım Öldü Filmi Netflix’te Yayında!

Yeni Netflix orijinal filmi Bütün Arkadaşlarım Öldü şimdi platformda tüm izleyicilere açıldı. Aynı adlı romandan uyarlanan film ilgi çekici kara komedi hikayesiyle dikkatleri üzerinde topladı. İşte detaylar…

Avery Monsen tarafından yazılıp çizilen 96 sayfalık çizgi roman kitabı All My Friends Are Dead, 2010 yılında yayınlanmış; kitabın çıkışından önce eserin ilk 10 sayfası animasyon olarak Tumblr platformunda yayınlanarak okurlara duyurulmuştu. Şimdi sevilen kitap bir Netflix filmi haline getirildi ve nihayet izleyicilerin karşısına çıkarıldı. Hayranların sabırsızlıkla beklediği yapım şimdiden platformda büyük dikkat çekerek dünyanın farklı noktalarında en çok izlenen filmler arasına girdi.

Bütün Arkadaşlarım Öldü Netflix

Bütün Arkadaşlarım Öldü Film Konusu

Netflix’in yeni Bütün Arkadaşlarım Öldü filmi Yeni Yıl Arifesi için bir araya gelen bir grup arkadaşın kara komedi ile bezeli ilginç hikayesini konu alıyor. Hareketli bir parti olarak başlayan hikaye, bir süre sonra beklenenden daha kalabalık hale geliyor. Partiye katılan gençler gecenin ilerleyen saatlerinde aşk acılarını ve sırlarını ortaya döküyor. Sonucunda ise kaçınılmaz şekilde bu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

Bütün Arkadaşlarım Öldü Filmi Oyuncuları

Jan Belcl tarafından yönetilen 96 dakikalık uzunluktaki All My Friends Are Dead filmi Michal Meyer, Adam Woronowicz, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Adam Turczyk, Nikodem Rozbicki, Monika Krzywkowska, Szymon Roszak, Michal Sikorski, Adam Bobik, Tomasz Karolak, Mateusz Wieclawek, Yassine Fadel, Bartlomiej Firlet, Wojciech Lozowski gibi birbirinden başarılı oyuncularla muhakkak görülmesi gereken bir performans yaratıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu