GündemMagazin

Buse Varol ve Alişan Cephesinden Olay Paylaşım Geldi: Uzun Süren Sessizlik Nihayet Bitti!

Alişan ve Buse Varol çifti uzun süredir oldukça zorlu zamanlar geçiriyor. Güzel çift aynı anda pek çok şey ile uğraşırken maalesef acı haberler peşlerini bırakmıyor. Alişan’ın yaşadığı kayıplar art arda gelirken bu olaylar magazin gündeminden düşmüyor. Ülkemizin şu zorlu zamanlarında pek çok ünlü yardım kampanyaları başlatıp, seslerinin duyurmak için harekete geçerken; uzun süredir sessizliğini koruyan ve yas tutan Buse Varol’da nihayet uzun süren suskunluğunu bozdu. Ünlü isim, Instagram hesabından paylaştığı hikaye ile takipçilerini hem duygulandırdı hem de düşündürdü.

Alişan’ın Acısı Geçmiyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi

Alişan, Türk magazin camiasının en sevilen isimlerinden biri. Ünlü şarkıcı, sempatik tavırları ve sıcak aile saadeti ile herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Alişan her ne kadar sessiz ve huzurlu bir hayat istese de acılar ne yazık ki peşini bırakmıyor. Covid-19 nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan ve bu mücadeleyi kazanamayarak geçtiğimiz haftalarda toprağa verilen Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, hepimizi derin bir hüzne boğmuştu. Alişan, kardeşinin vefatından sonra oldukça duygusal paylaşımlar yapmıştı.

Buna Yürek Dayanmaz!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi

Alişan yaşadığı büyük kaybın acısını hala çekiyor. Kardeşinin mezarının başından bir an olsun ayrılmayan Alişan, ne yemek yiyor ne de dostlarıyla konuşuyor. İnzivaya çekilen ve yasını böyle tutmayı tercih eden sanatçı, hepimizi derinden etkiledi. Eşinin bu zorlu zamanlarında ona destek olmak için elinden geleni yapan Buse Varol, aktif olarak kullandığı sosyal medyaya ara vermişti. Şimdilerde yeniden yavaş yavaş paylaşım yapmaya geri dönen Buse Varol, ülkemizin içinde bulunduğu acı durumu unutmadı.

İşte Olay Olan O Sözler

Buse Varol

Buse Varol, geçtiğimiz dakikalarda oldukça manidar olan bu paylaşımı yaptı. Bir şaman öğretisinden bahseden Buse Varol, şu an Türkiye’de yaşanan felaketlere gönderme yaparken bir yandan da oldukça farklı bir tutumla karşımıza çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu