Magazin

Buse Varol Eşi Alişan’ı Instagram’da İfşa Etti! Alişan’ın Bu Hallerini İlk Kez Göreceksiniz: Tanıdığımız Gibi Değilmiş!

Alişan ve güzel eşi Buse Varol Instagram’da eğlenceli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmesinin ardından eski neşesini kaybetmiş olsa da; yavaş yavaş yeni hayatına adapte olmaya başladı. Bir an olsun bile yeğenlerini gözünün önünden ayırmayan Alişan’ın 1985 yılında rol aldığı film ortaya çıktı! Alişan’ın eşi Buse Varol, Instagram hesabından o görüntüleri ifşa edince ortalık karıştı.

Kardeşini Unutamıyor!

Bildiğiniz gibi Alişan önceki aylarda hem kardeşi hem de menajeri olan Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybetti. Bugün ise kardeşinin vefatının 67. günüydü. Her zaman olduğu gibi yine kardeşinin mezarını ziyaret eden Alişan, “67” notuyla Selçuk Tektaş’ın mezarından fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü şarkıcı kardeşinin ölümünün 7. gününde Instagram’dan onu şu sözlerle anmıştı; “Bugün 7. Gün.. ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. .O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur.. Annen, baban, eşin, çocukların, Yegenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacagız.. Hep bu gulumsemenle kalacaksın aklımda.. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah. .Seni çok seviyorum canım kardesim.. Başlayacağım biyerden ama ne zaman nasıl başlayacağım bilmiyorum.. Hepimiz hep sen varsın gibi biyerden başlayacağız tekrar.. Hiç gitmemişsin gibi….”

Alişan İfşa Oldu!

Kardeşinin yokluğuna alışmaya çalışan Alişan, Selçuk Tektaş’tan yadigar kalan yengesi Merve Tektaş ve yeğenleri Eyşan – Ceylan’ı bir an olsun gözünün önünden ayırmıyor. Her hafta sonunu yeğenlerini mutlu etmek için harcayan Alişan’ın eşi Buse Varol ise yeğenlerine kendi çocukları gibi davranıyor. Bugün ise Buse Varol, eşi Alişan’ı Instagram’dan ifşa etmeyi ihmal etmedi. Alişan’ın 1985’te “Çıplak Vatandaş” filminde rol aldığı sahneyi paylaşan Buse Varol herkesi şaşırttı! Alişan o dönemler ne kadar da küçükmüş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu