Gündem

Burgan Bank Alışveriş Yapan Herkese Trendyol’da Kullanabileceği 25 TL Veriyor! Son Gün 27 Ağustos

Burgan Bank sunduğu bankacılık hizmetlerinin kalitesini ve niteliğini arttırmaya devam eden ve buna paralel olarak da sürekli büyüyen bir banka. Bankacılık hizmetlerinde tüketici beklentilerinin karşılanmasına öncelik veren banka, şimdide Burgan Dijital adıyla sunduğu İnternet bankacılığı hizmeti vermeye başladı. İnternet üzerinden şubesiz bankacılık hizmetleri sunan, bu sayede pek çok ayrıntı ücretin olmadığı bankacılık sistemi, gün geçtikçe büyüyen yeni bir pazar oluşturuyor. Burgan dijital hesabı açmak ise son derece hızlı ve basitleştirilmiş. Aynı zamanda Burgan Dijital hesabını 27 Mayıs ile 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında açanlar için Trendyol’dan yapılan ilk 100 TL alışverişte 25 TL doğrudan indirim kazanıyorsunuz.

Burgan Bank Trendyol Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Trendyol’dan yapacağınız ilk 100 TL alışverişinizde 25 TL indirim kazanabilmek için, Burgan Dijital hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bunun için “Hemen Müşteri Ol” butonuna tıklamanız gerekiyor. Ardından indireceğiniz Burgan Dijital mobil uygulamasını kurup, başvuru takip adımlarını izlemeniz gerekiyor. Bu adımlardan sonra gerçekleştireceğiniz Görüntülü görüşme s0onucunda Burgan Dijital hesabınızı hemen açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burgan Dijital Hesap Avantajları Nelerdir?

Burgan Dijital İnternet üzerinden sunulan bankacılık hizmeti olarak, çok çeşitli avantajları bir arada sunuyor. Burgan Dijital ile yaptığınız tüm havale ve EFT’ler, günün her saatinde tamamen ücretsiz gerçekleşiyor. Güldüren Hesap uygulamasıyla, gündüz çekerek kullandığınız gece tekrar hesaba yatırdığınız birikimlerinizden faiz kazanabilirsiniz. Altın ve döviz alım satım işlemlerinizi 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Hisse senedi ve VİOP gibi işlemler için diğer bir uygulama olan Burgan Trade uygulamasını, Burgan Dijital uygulamasıyla beraber ve yeniden şifre girmeden kullanabilirsiniz.  Adres tanımlama yaparak, cep telefonu, T.C. Kimlik No ya da e posta adresinizi IBAN yerine kullanabilirsiniz. Ödeme talimatı oluşturarak ödemelerinizin otomatik bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Burgan Dijital’in sürekli olarak hazırladığı çeşitli avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Burgan Trendyol Kampanyası Ne Zamana Kadar Sürüyor

27 Mayıs ile 27 Ağustos arasında süren kampanya ile Trendyol alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanabilirsiniz. 27 Ağustos 2021 tarihine kadar Burgan Dijital ailesine katılarak, indirim kodunuzu hemen alabilir ve ilk alış verişinizde Trendyol’da kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu