Burçin Terzioğlu’nun Yeni Dizisi Hükümsüz İçin Yayın Tarihi ve Fragman Paylaşıldı!

Başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu yeni dizisi Hükümsüzler ile 1 Ocak’ta Exxen platformuna geliyor! Çıkış tarihi ve ilk tanıtım fragmanı bugün Exxen’in sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan dizi, meraklıları tarafından ilgiyle karşılandı. Hükümsüz’ün konusu, oyuncuları ve fragman videosu şimdiden izleyicilerle sabırsızlık yarattı. 

Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından özenle hazırlanan Exxen TV, bugün yepyeni içeriklerini duyurmaya devam ediyor. Ayla ve Müslüm’ün yapımcısı Mustafa Uslu imzasıyla Exxen’de yayınlanacak Hükümsüz dizisi hakkında nihayet somut bazı detaylar platformun sosyal medya kanalları üzerinden paylaşılmaya başlandı. Hükümsüz’ün oyuncu kadrosu zaten daha önceki günlerde öğrenilmişken, şimdi dizinin ilk fragmanı ile karşı karşıya kaldık.

Exxen’in Hükümsüz Dizisi, Kadına Şiddet Konusunu İşleyecek!

Hükümsüz fragman videosuyla izleyicileri kendisine çekmeyi başarırken, usta yönetmen Ömer Faruk Sorak‘ın projenin başında olduğu öğrenildi. Dizinin senaryosu Oğulcan Kırca, Mert Dikmen ve Fulya Özcan tarafından kaleme alınırken, başrolünde Burçin Terzioğlu‘nun yer alacağı dizide Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu gibi usta isimlerin de kadroda bulunduğu netlik kazandı.

Çekimleri İzmir’de gerçekleşen Hükümsüz, “Engellenebilir her ölüm cinayettir,” sloganı ile merak oluşturdu. Kadına şiddet konusu üzerine yoğunlaşacak dizinin çıkış tarihi ise Exxen’in lansman tarihi olan 1 Ocak 2021 olacak. Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen dizi, tıpkı bugün duyurulan Onur Ünlü’nün Şeref Bey dizisi gibi platformun açılış gününde izleyicilerinin karşısına çıkacak.

1 yorum
  1. […] adayı Filiz’in yollarının bir cinayet üzerinde ilginç bir şekilde kesiştiği öykü Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy, Mehmet Ulay, Ruhsal Öcal, İsmail Hacıoğlu, Şebnem […]