Dizi Haberleri

Burak Yörük Aşk Mantık İntikam Dizisinde Hangi Karakteri Canlandıracak? Dizi Ne Zaman Başlıyor?

Burak Yörük, Baraj dizisinde Tarık'ı oynayarak dikkatleri üzerine çekmişti. Burak Yörük Aşk Mantık İntikam dizisinde hangi karakteri oynayacak? İşte dizinin konusu...

Geçtiğimiz sezondan itibaren Baraj dizisindeki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken Burak Yörük, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu bu sefer de Aşk Mantık İntikam dizisinde rol alacak. Oyuncunun hayat vereceği karakter merak edilirken, dizinin konusu da izleyicileri şimdiden heyecanlandırdı.

Aşk Mantık İntikam Ne Zaman Başlayacak?

Aşk Mantık İntikam dizisi 18 Haziran’da Fox TV’de olacak. İlk bölümü ile ekrana gelecek dizi, konusuyla da dikkat çekiyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda ünlü isimlerin yer alması dizinin ilk izlenimi açısından oldukça önemli. Aşk Mantık İntikam dizisinde kimler oynuyor? Dizinin başrol oyuncuları ortaya çıktı.

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrolde oynadığı belirtiliyor. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş. Sahnelerde bu isimleri çok daha fazla göreceğiz. Ayrıca karakterlerin net olarak belirtilmemesinden ötürü şimdilik karakter isimlerini pek paylaşamayacağız. Bildiklerimiz, Ozan karakterini İlhan Şen’in ve Leyla karakterini de Burcu Özberk’in canlandırdığıdır. Dizinin yayın hayatına başlamasından sonra karakterler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebiliriz.

Dizinin Konusu Nedir?

Aşk Mantık İntikam dizisinin konusu, mantık evliliği yapan ancak daha sonra boşanan bir kadını konu ediniyor. Leyla’nın Ozan ile olan evliliğinden kısa süre içerisinde vazgeçmesi ancak Ozan’ın şirket açarak zengin olması dikkat çekecek. Aradan geçen zaman içerisinde Leyla Ozan’ın şirketine çalışmak için girecek. Böylesine şaşırtıcı bir senaryo ile izleyici karşısına çıkacak dizinin yayın hayatına az bir zaman kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu