Magazin

Burak Özçivit Eşi İçin Doğum Günü Paylaşımı Yaptı! Fahriye Evcen 35’ine Ayak Bastı!

35 yaşına giren Fahriye Evcen'in doğum günü ailece kutlandı. Oğlu ve eşinin yaptığı paylaşım çok beğenildi. Burak Özçivit "güzel eşim" diye seslendi.

Kuruluş Osman dizisinin sevilen başrol oyuncusu Burak Özçivit, eşinin doğum gününe özel yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Güzel bir aile hayatı olduğu bilinen ünlü ismin eşi Fahriye Evcen, 35 yaşına girdi. Peki paylaşımda neler vardı? Ünlü oyuncu aile fotoğrafı paylaşarak aralarındaki samimiyeti ve aşkı bir kez daha anımsatmış oldu. İşte ünlü ismin yaptığı paylaşıma dair detaylar…

Fahriye Evcen 35 Yaşında!

Fahriye Evcen, bu zamana kadar rol aldığı dizi ve filmlerle adından söz ettiriyor. Ünlü ismin bir süredir oyunculuk yapmadığı biliniyor. Oğlu ve eşi ile vakit geçirmekte olan ünlü isim zaman zaman reklam filmlerinde oynamakta. Doğum gününü oldukça sade ve ailesiyle beraber kutladı.

Güzel Eşim Detayı Dikkat Çekti

Burak Özçivit, nice senelere güzel eşim notuyla yaptığı paylaşım beğeni yağmuruna tutuldu. Evli olmaları, romantik bir hayata engel olmadığı için ikilinin arasındaki iletişim çok beğeniliyor. Fahriye Evcen ise paylaşıma “her şeyimsiniz” yorumunu atarak romantik görüntüyü iyice güzelleştirdi.

Fahriye Evcen Sosyal Medyanın Popülerlerinden

Fahriye Evcen, Aktif olarak oyunculuk kariyerine devam etmese de güzelliği ve aile yaşantısı ile sürekli olarak gündeme gelmeye devam ediyor. Ünlü ismin istatistiklerine bakıldığında gerçekten de fazlasıyla değerli bir imaj çizdiği görülmekte. Oyunculuğa ne zaman devam edeceği sorusu ise günümüzde hala sorulmakta. Pandeminin hafiflemesi ile ünlü isimden bir atak gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu