GündemMagazin

Bu Tartışma Büyür: Eser Yenenler’den Berfu Yenenler’e Büyük Atak! Kavgaya Çocukları da Dahil Ettiler

Eser Yenenler, Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla yıldızı parlayan ünlülerden biri. Yakışıklı komedyen, uzun yıllardır ekranlarda ve oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Kariyer basamaklarını yer aldığı film ve programlarla bir bir tırmanan ünlü isim, iş hayatında olduğu gibi aşk hayatında da oldukça şanslı bir dönemden geçiyor. Şimdilerde eski tescilli güzellerden Berfu Yenenler ile evli olan Eser Yenenler’in iki erkek evladı var. Mutlu aile tablosuyla hepimizi duygulandıran ünlü komedyen bu aralar evde sıkıntılı dönemler yaşıyor gibi duruyor. Eşi Berfu Yenenler ile uğraşmayı seven Eser Yenenler, konuya oğlunu da dahil ederek Berfu Yenenler’e öyle bir hareket yaptı ki hepiniz çok şaşıracaksınız.

Yıllardır Süren Mutlu Beraberlik

Berfu Yenenler’in geçtiğimiz günlerde kendi Instagram hesabından yayımladığı bu fotoğraf, büyük bir beğeni topladı. Eşi Eser Yenenler’le birlikte kurdukları aileyi adım adım gösteren Berfu Yenenler, 2023 mesajı verdi. 2017 yılında ilişkileri başlayan çift, aşklarını evlilikle taçlandırmış ve bu evlilikten ilk olarak Kuzey adında sonra da Mete adında iki erkek evlatları olmuştu. 3. çocuk sorularını cevapsız bırakan ikili, bu fotoğrafla 2023’te 3.çocuğun geleceği ile ilgili bir mesaj mı vermek istedi, merak konusu. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler her ne kadar dışarıdan oldukça tatlı bir çift gibi görünseler de birbirlerini halden hale sokmaları ile oldukça eğleniyor gibiler. Instagram hesaplarından birbirlerine yaptıkları şakaları paylaşan çift, bu sefer oldukça şaşırttı. Eser Yenenler’in yaptığı hareket Berfu Yenenler’i üzmüşe benziyor.

Annesini Tanıyamadı

Eser Yenenler, bu şakasıyla epey bir tepki toplayacak gibi duruyor. Oğluna Angeline Jolie’nin fotoğrafını gösteren Eser Yenenler ”Oğlum kim bu?” sorusuna cevap olarak oğlundan ”Anne!” cevabını alınca ortalık karıştı. Bu durum karşısında üzgünlüğünü gizleyemeyen Berfu Yenenler bunun intikamını alacak gibi duruyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu