GündemMagazin

Bu Sözler Kimin İçin? Çiçeği Burnunda Evli Ece Erken Paylaştıklarıyla Herkesi Şaşırttı! Evliliklerinde Kriz Mi Var?

Ece Erken, magazin dünyasının asla geri plana düşmeyen isimlerinden. Ünlü sunucu, ne yapıp ne edip her seferinde gündeme bomba gibi düşmeyi başarıyor. Durum böyle olunca biz de her seferinde ne gibi bir şey yapacak diye merakla bekliyoruz. Son olarak Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra Alişan ile barışmasıyla gündeme gelen güzel isim, şimdi de Instagram hesabından paylaştığı yazı ile gündeme geldi. Peki, Ece Erken bu sözleri kime söyledi?

Alişan’ı Bu Zor Gününde Yalnız Bırakmadı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ece Erken💫 (@eceerken)’in paylaştığı bir gönderi

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, uzun bir süredir Covid-19 nedeniyle yoğun bakımdaydı. Acılı haber geçtiğimiz hafta duyurulmuş, Selçuk Tektaş hayatta kalma savaşında yenik düşmüştü. Bu haberin ardından Alişan ile bir süredir küs olan Ece Erken, eski dostunu unutmamış ve onun yanında olmuştu. Ağlama krizine girdiğini dile getiren Ece Erken, Selçuk Tektaş’ın kaybının ardından Alişan’ın yanından bir dakika ayrılmamıştı. Yeni evli olmasına rağmen dostunu bu acı gününde unutmayan Ece Erken, bu hareketiyle beğeni toplamıştı.

Şu Sıralar Aşktan Yana Çok Mutlu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ece Erken💫 (@eceerken)’in paylaştığı bir gönderi

Ece Erken’in Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile olan ilişkisi, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. O zamanlar başka biriyle evli olan  Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken’le bir ayrıl bir barış ilişkisini devam ettirmişti. Nihayet geçtiğimiz ay Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile nikah masasına oturan Ece Erken, muradına ermişti. Tam her şey yoluna girdi derken, Ece Erken’in bugün yayımladığı yazı kafaları karıştırdı.

Bu Sözleri Kime Söyledi?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ece Erken💫 (@eceerken)’in paylaştığı bir gönderi

Ece Erken, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından yaptığı bu paylaşım ile takipçilerinin kafasını karıştırdı. Bu sözleri kime söylediğini belirtmeyen ünlü sunucu, bakalım gelecek günlerde bir açıklama yapacak mı?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu