Magazin

Bu Sen Misin Demo? Demet Akalın Yıllara Meydan Okuyan Görüntüsü İle Görenleri Şoke Etti!

Şimdilerde Türkiye’nin en sevilen gündüz kuşağı programlarından biri olan Gelinim Mutfakta’yı sunan Demet Akalın, yıllar içerisinde büyük bir değişim yaşasa da güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş. İşte ünlü sanatçının yıllara meydan okuyan o fotoğrafı!

Türkiye’nin Yıldızı!

Demet Akalın, neredeyse 20 yıldır ekranlardan olan bir isim. Güzel şarkıcı; kariyerinin başlarında mankenlikle ilgilense de sonraki yıllarda kendisini şarkıları ile milyonlara duyurmuş.


2000’li yılların unutulmaz şarkılarına imza atan ve bütün ülkeyi sallayan Demet Akalın kariyerinden hiçbir şey kaybetmeden yolunda ilerliyor. Müzik kariyerine son sürat devam eden Demet Akalın, sunuculuğu ile de kendini kanıtlıyor.


Gündüz kuşağı programlarında yer alan ve  yıllardır sunuculuk yapan Demet Akalın, bu zamana kadar birbirinden farklı programlar sunmuş ve ekrana böyle gelmişti. Bir dönem Alişan ile partner olan Demet Akalın, şimdilerde sunuculuk kariyerine terk başına devam ediyor.


Gündüzleri çekimlerde, geceleri sahnelerde olan ünlü sanatçı böylesine yoğun bir tempoda bile kendiyle ve ailesiyle ilgilenmeyi ihmal etmiyor.


Giydikleriyle, yaptığı makyajlarla ve iddialı tavırlarıyla dikkat çeken Demet Akalın, güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Bunu da sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla kanıtlıyor.

Herkesi Etkiledi!

Demet Akalın

Demet Akalın, geçtiğimiz saatlerde kendi Instagram hesabında bu fotoğrafı paylaştı ve gören herkesi daha kendine hayran bıraktı. Biz de kendisine bir kez daha ”Maşallah!” diyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu