Magazin

Bu Sefer de Kafayı Buna Taktı! Gelinim Mutfakta Programının Sunucusu Demet Akalın Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki Görenleri Şaşırttı!

Demet Akalın, gündüz kuşağı programlarının olmazsa olmaz isimlerinden biri. Ünlü sanatçı bu sezon, uzun süredir ekranlarda olan Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu üstlendi ve şu sıralarda oldukça başarılı bir iş çıkarıyor. Reytinglerde oldukça iyi bir başarı elde eden Demet Akalın, gündüzleri program sunarken geceleri de sahneye çıkarak sevenleriyle buluşuyor. Bu yoğun çalışma temposunun arasında kendine özen göstermeyi unutmayan Demet Akalın, bakın bu sefer ne ile uğraşmaya başladı!

Ünlü Sanatçının Yüzü Uzun Süre Sonra Güldü!

demet akalın

Pandemi, bütün iş sektörlerini olduğu gibi müzik ve eğlence sektörünü de oldukça kötü etkilemişti. Durum böyle olunca müzisyen ve şarkıcılar sahne alamamış, maddi olarak oldukça zorlu bir dönem yaşamışlardır. Bu duruma en çok tepki gösteren isimlerden biri Demet Akalın olmuştu.

demet akalın

Şimdilerde pandemi etkisinin yavaş yavaş azalmasıyla eğlence sektörü yeniden canlandı ve Demet Akalın da sevenleriyle buluşan ünlü isimlerden biri oldu. Şu sıralar oldukça yoğun bir iş temposuna giren ünlü şarkıcı, sabah akşam demeden çalışıyor.

demet akalın

Bu yoğunluğunun arasında hem kendine hem de ailesine zaman ayırmayı unutmayan Demet Akalın, son olarak Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile kafaları karıştırdı. Uzun süre sonra kilo vermeye kalkışan Demet Akalın, takipçilerine bu durumdan bahsetmeyi unutmadı.

Sıkı Diyete Girdi!

demet akalın

Demet Akalın, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaştı ve kilo verme niyetinin olduğunu duyurdu. Her haliyle çok sevilen ünlü sanatçı, fazla kilolarından şikayetçi olmuş olacak ki kendini şu zamanlarda sıkı bir diyete soktu. En son kızının doğumundan sonra bu kadar sıkı bir diyete girdiğini ve oldukça fazla kilo verdiğini söyleyen Demet Akalın, şimdilerde o kadar olmasa bile birkaç kilo fazlasını olduğunu dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu